Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Adott a nagybetűs TÖKÉLETES.

DE....


Van még a sztoriban 150km távolság, borzalmas időbeosztás ( mindkét fél részéről), és mindkettőnk olyan vezető beosztásban dolgozik amiből nem tud eljönni / felmondani.


Persze mindketten maximalisták vagyunk minden szempontból, a másikból 1000%-ot akarunk kapni, így hosszútávon az ingázás és a hétvégi találkozó nem működőképes.


Hetek óta gondolkozom a megoldáson...


28/N


2015. júl. 1. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

:( enis igy vagyok ha van parom 1000% ra akarom ot. En nem birnam a tavolsagot. Es ez hosszu tavon sem oldhato. :(

Sztem ha nem tudtok felmondani akk te is tudod a megoldast 23N

2015. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drágám azért gondold már végig a dolgot. De dolgozol valahol vezető állásban ahonnan nem mondhatsz fel. Ő dolgozik valahol vezető állásban ahonnét nem mondhat fel és 150 kmerrel arrébb van. Na ezt a szituációt gondold végig


(Megsúgom, hogy ha egyikőtök se költözik a másik közelébe, vagy keres munkát, akkor sehogy se lesz ebből a távkapcsolatból kapcsolat. Hozzatok áldozatokat vagy szenvedjetek így, nincs más megoldás)

2015. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leirtad pontosan, hogy miért akarsz szakitani!
2015. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettőnk közül én költöznék "könnyebben".

Neki jóval bonyolultabb lenne.

2015. júl. 1. 10:01
 5/5 tngirl ***** válasza:
Akkor költözz! :)
2015. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!