Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Húgom tegnap bevallotta nekem, hogy leszbikusnak hiszi magát és hogy szerelmes a negyven év körüli tanárába. Ez azért olyan rossz, mert ő még csak 15. Én féltem őt, mert nem akarom, hogy nagyot csalódjon. Beszélgessek vele vagy szóljak a szüleinknek?

2015. máj. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Dumáld meg vele a tanár meg úgyse fog belemenni úgyhogy azért amiatt kár aggódni de a szülőket ne keverd bele a húgod egy darabig azt nem bocsájtaná meg.
2015. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülőket semmiképp ne vond bele a dologba, nem véletlen, hogy Veled osztotta meg! Én a helyedben várnék egy kicsit, ha ezt elmondta biztosan be fog számolni a "fejleményekről". Arra hogy a tanára szintén a nőket szereti nem mondom, hogy esélytelen, de nem valószínű. Ha kis idő múlva sem csendesedik a vágya akkor mondd el neki a véleményedet, ne támadóan, nagyon óvatosan! Ha nem hallgat Rád, akkor a saját bőrén fogja megtapasztalni milyen az, hogyha valamit nem viszonoznak. Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni.

További szép napot!

2015. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüleidnek ne szólj, semmiképp. Nem biztos, hogy jó néven vennék a dolgot (de nem tudom milyen a családod). Jobb ha majd később tudják csak a húgod nemi identitását. De te segíts a tesódnak. Ha a tanára is leszbikus, akkor max akkor kezdjenek kapcsolatot, ha már nem tanítja, mert sajnos ezt büntetik. Ha mindenképp őt akarja és kölcsönös a vonzalom, hát legyen. Tudom, hogy milyen az, ha valakitől el akarnak tiltani. És egy csomó lelki sebet eredményezhet. A barátnőm és köztem 13 év van, de nagy a boldogság. 17 hónapja vagyunk együtt és reményeink szerint nemsokára együtt fogunk élni. :)
2015. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a családban mindenki hívő keresztény, én is, így elég elfogult vagyok ezen a téren. És nem hinném, hogy egy nála 30 évvel idősebb nővel kéne elkezdenie a szerelmi/szexuális életét egy 15 éves lánynak.
2015. máj. 22. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére ne legyél elfogult. Van aki ilyennek születik és kész. Nem tehet róla. Én pl. egy hívő leszbikus vagyok. (előző voltam).
2015. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben voltam, de azóta is maradt az érdeklődési köröm. Beszélgess fele sokat és ha kell a tanárral is, hogy ne tiporjon a lelkébe.

2015. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen szólj a szüleidnek, ha romlik a helyzet akkor esetleg még egy szakembernek is, hátha tud segíteni.
2015. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!