Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vonzalom kialakulhat e ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom kialakulhat e ebben az esetben? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Sosem vonzott az ellenkező nem ennek ellenére próbálkoztam az ismerkedéssel.Közelebbi kapcsolatba is kerültem férfiakkal de rossz élmény maradt.A mai napig próbálkozom nyitott vagyok hátha megváltozik ez lehet csak az eddigiek miatt van bennem egyfajta gát ami nem is tudatos...de igazából nem éreztem soha azt hogy vonzódtam volna a férfiakhoz teljesen hiányzik belőlem ez az érzés.Legfeljebb lelki szinten tudnék jobban megszeretni férfit ilyenre volt is példa de a fizikális érzelmek hiányoztak.Nyilván egy párkapcsolat így nem tud működni.Nőbe már voltam szerelmes viszont ez is plátói maradt.Nem tudom mi a megoldás?Úgy érzem nagyon nehéz ilyen kapcsolatot összehozni főleg amiatt mert nem elfogadott a mi társadalmunkban ismerkedni legfeljebb bulikban lehet vagy társkeresőkön keresztül de egyiket sem érzem jó megoldásnak.Érdemes várni egy férfira akit megszeretek mindenhogy ismerkedjek vagy adjam fel?Lassan 30 éves leszek és úgy érzem sosem fog ez már változni viszont nem akarnék egész életemben egyedül lenni.Csapdában érzem magam emiatt mert nem látok magam előtt járható utat...

2014. júl. 14. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogadd el, hogy leszbikus vagy és próbálj ismerkedni hozzád hasonló lányokkal! Nem érdemes becsapnod önmagad, leszbikus vagy, ebből a helyzetből kell a legtöbbet kihoznod, legyél így boldog. Még nem késő, de 10 év múlva már még nehezebb lesz. A legváratlanabb helyzetekben bukkanhat fel a nagy Ő. :)


Én sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, amióta megtaláltam a párom! :)


27/F (meleg)

2014. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aiji válasza:
Hátőőőőő..... Én személy szerint meleg párti vagyok de igazából azt kell választanod amit jónak látsz. Szerintem gondold végig az eddigieket alaposan és döntsd el hogy a férfiak a bejövősebbek vagy a nők. Ha alaposan átgondoltad és nem jutottál dűlőre akkor vallhatod magadról azt hogy biszex vagy nem fog senki sem elítélni én is az vagyok. Annak ellenére hogy a nőket is szeretem a férfiakhoz mégis jobban tudok ragaszkodni mert úgy érzem velük több a közös témám és itt jön képbe az hogy kivel tudsz hosszabb távra tervezni mert ha gyerekeket akarsz akkor a nők győzedelmeskednek de ha nem annyira fontos az utódnemzés és inkább az "élvezetre" hajtasz akkor viszont inkább a férfiak. Egyszóval azt kell választanod amihez jobban húz a szíved :D Az ismerkedéshez meg annyit hogy a mai világban a társkereső a legbeváltabb módszer vagy esetleg még a közösségi oldalak szóval minden ami virtuális XD
2014. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Aiji válasza:
elnézést ha lány vagy akkor az utódnemzés megfordul :) de akkor viszont ha a lelki társat keresed akkor a nőket válaszd de ha az tuodnemzés a fontosabb akkor értelem szerűen :D Elnézést elértelmeztem a dolgot egy pöppet *zavarban van*
2014. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor vonzódsz hozzájuk vagy sem? Úgy értem testileg úgy a férfiakhoz általában?

Ha jól értem, akkor férfiakhoz és nőkhöz is vonzódsz érzelmileg, de a testiség nem akar menni.


Ez nekem kicsit biromantikus aszexualitásnak tűnik.

2014. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uristen :O mintha ezt en irtam volna. Sorstars! En is ezzel koszkodom nap mint nap hogy mit tegyek hogy csinaljam kivel tudnek boldog lenni es hogyan.de en a szivem melyen egyertelmuen tudom hisz erzem h csak lsnnyal tudnek boldog lenni.lanyba tudok szerelmes lenni es lannyal elvezem a szexet.pasival csak szeretnek lenni de nem megy.szeretnek normalis eletet elni kesobb babat de áh :-( pasival sosem lehetek boldog. Hogy dontsek? Legyek bokdog lannnyal vagy pasival legyek a `normalis` csaladi elet miatt. Egyszer ugy erzem h nm csajozok tobbet mert olyan rossz helyen lakom h itt ismerkedni eselytelen es elmegy az egesztol a kedvem es erom.ha meg pasival ismerkedem es randira kerul a sor akk meghatralok mert tudom, erzem hogy ez nm en vok nem erre vagyom. Mar azon is gondolkodtam h megolom magam eskuszom mert szornyu igy elni.most megint ugy erzem h inkabb csajozok mert szeretnek boldog lenni legalabb egyszer ebben a keserves vilagban...... 25L
2014. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális.Próbálkoztam mindkét nem felé.A pasik szinte semennyire nem vonzanak.Nem érzem hogy teljes értékű kapcsolatot tudnék velük kialakítani.Talán előordulhat hogy lelkileg közelebb kerülhetek férfihoz ilyenre volt is már példa de a vonzalom hiányzott nem vágytam rá.A nőkkel pedig annyi a történet hogy egyszer voltam szerelmes plátói maradt...a többi akikkel randiztam egyik sem fogott meg.Talán a legutolsó randipartnerem ő viszont mást választott.Nyilván az is közrejátszik hogy hiába vágyom nőkre ha a való életben nem tudsz párkapcs. szempontjából ismerkedni.Csak úgy az utcán kávézóban munkahelyen buliban?Nem tudhatod ki milyen irányultságú óvatos az ember.Szóval lekorlátozódnak az esélyek leszbikus programokra ami elég ritkán van vagy az internetre....tudom lehetetlent kívánok de az én vágyam az hogy ne kelljen egy 'mindenki mindenkit ismer klubba menni társt keresni' de ne csak az internet legyen mert túl sok energiát vesz el a levelezés mire eljutsz addig hogy a másik is látni akar és tetszetek is egymásnak...ha lett volna annyi női érdeklődő mint pasi semmi gondom nem lenne.De nyilván nem ez van mivel nem nyugaton élünk ahol ez már sokkal elfogadottabb más az élet gondolom mint pl idehaza vidéken...most nem akartam annyira negatív lenni csak leírtam mit érzek ezzel kapcsolatban.
2014. júl. 16. 03:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo en irtam azt a kis regenyt elotted... ismerkedsz velem? :-)
2014. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam is ugyan ez van :/

Sohasem vonzott senki az ellenkező nemből.A sajátomból viszont annál inkább :) De féltem felvállalni,féltem a kiközösítéstől,a megalázástól,kinevetéstől.

Emiatt egy épeszű kapcsolatot sem tudok felmutatni :(

Van egy fiú lelki társam,de ennyi.


Szerintem ne várj arra,hogy majd jön valaki,akit képes vagy megszeretni.Lehet,hogy jövőre megtalálna,de lehet,hogy csak 10 év múlva.Kár várni,mert az élet kiszámíthatatlan.Vedd a kezedbe az irányítást,ne hagyd a sorsra magad.


Ha gondolod írhatsz nekem is,bár nem tudom mennyiben befolyásol a korom :)


Minél többet ismerkedsz és minél nyitottabb vagy,annál könnyebben fog megtalálni az a személy,akit tudnál szeretni kívül-belül,fizikailag-lelkileg,mindenhogy :)


20L

2014. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!