Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet fiút rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiút rávenni a nyalásra?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyunk, én kielégítem szájjal, de ő nem, pedig nekem ez kell, hogy kész legyek a szexhez. Megujjaz, de én azt nem annyira szeretem. Azt mondja, nem szereti az ízét, biztos vmi rossz élménye lehetett azelőtt, pedig tőlem nem kellene félnie, ápolt vagyok, szőrtelenítek is, mellékszagok sincsenek, de nem kap rá, és ez kikészít.:(
2015. jún. 26. 23:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta akkor, hogy az íze miatt nem. De az enyém közelébe sem volt még a szája sem.. nem értem. Megpróbálom, hogy nem elégítem ki én sem szájjal, vagy megbeszéljük, hogy én ezt tényleg szeretném. Szexkapcsolat csak akkor jó, ha mindenki kielégült, szerintem. Különben nem működik..köszönöm a privátban küldött segítségeket.:)
2015. jún. 26. 23:44
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, kérdező, mivel pont a szexről van szó, ezért mindkettőnek fontos a kielégülés.

Mondjuk az íze az egyik, ami miatt jó, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen :)

2015. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Csurgass ra mezet, vagy nyomjal ra tejszinhabot.
2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Csinálj egy gumicukor utat a célig.
2015. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább rakja ki két oldalt az utat világító jelzőpálcákkal, vagy csak sima izzókkal.
2015. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat lenyege nem az, hogy kielegito legyen a szex? Ezen gondolkozz el, lehet erdemes lenne valtani partnert.
2015. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 RRR ***** válasza:
franciázzatok
2015. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Sehogy. Semmi értelme. A szex nem erről szól. Nem szívességekről. És nem kierőszakolásokról. Esetleg beszélhetnétek róla. Beszéljetek róla, miért nem nyal ki Téged? Nem hinném, hogy Te vagy az oka. Lehet, hogy gyerekkori trauma az oka. Lehet, hogy egy korábbi kapcsolatában volt egy nagyon rossz élménye egy másik lánnyal, és ez rögzült benne. Lehet, hogy a partnered számára a nyalás olyan intim dolog, amit inkább szorosabb érzelmi kötődés, vagy összetartozás mellett tud vállalni, ami pedig egy szaxkapcsolatban nincs meg. Nem minden férfi szeret nyalni. Ahogy rengeteg nő is van, aki nem szeret szopni. De ettől még a nő nő, a férfi férfi. Ha ez fontos Számodra, és a partnered hajthatatlan, akkor válts partnert. Szeresd annyira Magad, hogy ne vonj meg Magadtól semmit, ami örömet okoz. És becsüld annyira a partnered, hogy add meg a lehetőséget számára, hogy megtalálja azt a lányt, aki nem szereti, ha nyalják.
2015. jún. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sokan írtatok, köszi:)

Én nem szeretném ráerőszakolni félreértés ne essék, sajnos tudom milyen érzés, ha valaki ilyet csinál, én nem akarom, hogy bármi kényszer legyen. De nekem ez így nem jó, hogy minimum 2-3 orgazmussal boldogan távozik, nekem meg egy nyamvadt csiklóorgazmus sem jut. Mikor legközelebb jön megbeszélem vele.

2015. jún. 27. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!