Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet fiút rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiút rávenni a nyalásra?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyunk, én kielégítem szájjal, de ő nem, pedig nekem ez kell, hogy kész legyek a szexhez. Megujjaz, de én azt nem annyira szeretem. Azt mondja, nem szereti az ízét, biztos vmi rossz élménye lehetett azelőtt, pedig tőlem nem kellene félnie, ápolt vagyok, szőrtelenítek is, mellékszagok sincsenek, de nem kap rá, és ez kikészít.:(
2015. jún. 26. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Megteszem helyette. :D
2015. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Mit szólnál, ha összejárnánk?

Az igazat megvallva imádok nyalni :)

2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én azt akarom, hogy ő.:(

Milyen fiú az aki nem szeret nyalni?

2015. jún. 26. 23:28
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Körbekened májkrémmel a nunilingusodat.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, egyébként meg ha te kielégíted őt orálisan, kérd meg, hogy ő is teljesítse a ráeső részt.
2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
csinálj meztelenül gyertyaállást és úgy terpeszt, majd láb újra összezár, újra kinyit.
2015. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kipróbálta egyáltalán? Ennyivel igazán tartozik.
2015. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ő azt hiszi az ujjazással el van intézve. De nekem az egyáltalán nem kell. Mondtam, hogy szeretném ha kinyalna, de nem teszi. Akkor én se elégítsem ki szájjal? Mert még a szájamba is elmehet, sok mindent megengedek neki, de akkor nem kéne, ugye?
2015. jún. 26. 23:33
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Az nem fiú, törődj bele :)

Elvégre is ki tudna ellenállni egy lüktető, szaftos, finom kis puncinak? Senki, emberek, az égvilágon senki!

2015. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor ne tégy neki hasonló szívességeket sem.
2015. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!