Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuzesseg elvesztese gumi nelkul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuzesseg elvesztese gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal,bar szerintem ez tulzo szo,a.lenyeg az hogy, o olyan 2x dugta belem, nekem pedig elszakadt a szuzhartyam,tovabb mem folytattuk. (Menstruaciom szerint a terhesseg eselye alacsony) .ugye keves az eselye ,hogy.terhes lehetek?

2015. jún. 23. 14:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mindegy hány éves vagy, de ha nem akarsz teherbe esni, akkor miért nem védekezel? Ha a fiúnak nincs ennyi esze, vagy nem tudom, akkor legalább neked legyen, és akkor nem kell napokig, hetekig parázni. Gondolom, ha nem fájt volna, tovább is folytattátok volna, és ki tudja, hogy hol lett volna a "megállj'. Már bocsi.Gondolom ő is fiatal még, rengeteg ilyet hallunk hogy csak 5 percig, meg kivette, stb. , és bizony akár az előváladékban is lehet hímivarsejt, arról nem beszélve, hogy egyszer csak úgy "elsül a pisztoly" és akkor nézhettek nagyokat. Ja, és ne nagyon számolgass a menstruációd alapján, mert így is rengetegen estek teherbe. Gumi, gumi, gumi, de tényleg. Üdv, 25 hetes boldog kismama
2015. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát jó ha tudsz róla, hogy nem kell benned elélveznie ahhoz, hogy teherbe ess, mert egyrészt már korábban is szivároghat annyi ondó, amitől már összejön a dolog, másrészt a magömlés és az elélvezés gyönyöre nem feltétlen egyszerre történik, akár 1-2 másodperc is lehet közöttük és akkor már tök késő kivennie.
2015. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva, szerintem most megúszod, de legközelebb nem biztos. 11. válaszoló voltam.
2015. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!