Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuzesseg elvesztese gumi nelkul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuzesseg elvesztese gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal,bar szerintem ez tulzo szo,a.lenyeg az hogy, o olyan 2x dugta belem, nekem pedig elszakadt a szuzhartyam,tovabb mem folytattuk. (Menstruaciom szerint a terhesseg eselye alacsony) .ugye keves az eselye ,hogy.terhes lehetek?

2015. jún. 23. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gumival!!! Miert olyan nehez venni gumit? Kb olyan nehez mint kiirni erre az oldalra ezt a kerdest kislany!!!
2015. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye de előfordulhat. Azt azonban én sem értem,hogy miért nem egyszrűbb biztosra menni mint utána aggodalmaskodni. Nem értem,nem,nem és nem...
2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
17%
Hát én remélem, hogy terhes vagy, mert akkora idióta vagy, hogy meg is érdemled.
2015. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagy
2015. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
legalább jolesett? akkor jöhet a következő felvonás mig felnem csinál
2015. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lőtt beléd így az esély kicsi, de B+ MIÉRT NEM VÉDEKEZTETEK???

Ha ennyi eszetek nincs hozzá akkor ne kúrjatok.

2015. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

A helyedben bevennék egy 72 órást amíg még lehet

nem kellemes és rohadt drága, de még mindig jobb, mint abortuszra menni ennyi idősen

írass tablettát ha ennyire nem akarjátok gumival csinálni, de arra is oda kell ám figyelni

sok sikert

16L

2015. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nyugi ennyitől nem lesz baj. én csomó csajommal védekeztem csak megszakításosan, és semmi se lett :D nyugi
2015. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A "megszakításos" az nem egy védekezési módszer. A szerencsejátékhoz azonban annál több köze van...
2015. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első kérdés az, hogy egyáltalán a fiú elélvezett-e,mielőtt mindenki köveket dobálna rá. Igaz, hogy védekezni kell, de megint csak azzal a 2 szóval fogalakozott mindenki, hogy gumi nélkül…
2015. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!