Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom (férfi) szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (férfi) szerintetek szexel vagy visz bele érzelmet is?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre,hogy odajön hozzám kényeztet nyelvel aztán mellém fekszik megvárja,hogy kényeztessem én is orálisan és gyorsan elkezd mozogni majd elmegy és kész. Ezt lehet szerelmeskedésnek nevezni vagy minden kapcsolatban a szex előbb utóbb ilyenné válik? Régebben kicsit jobban figyelt,hogy több időt legyünk együtt nem a lényegre ment.

Én igényelném még nem mondtam neki de fogom de addig is kiváncsi vagyok mit gondoltok.


2015. jún. 18. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Beléd sem hatol, csak a szádban megy el gyorsan és ennyi?
2015. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmeskedés-
2015. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig de van persze mikor szexelünk de menetet közben sokszor lelankad igy sokáig nem tudjuk csinálni
2015. jún. 18. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint konkrét behatolás már nincs,csak orál?


Próbálj te is változtatni,kezdeményezz.

2015. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De van néha behatolás de általában este is hozzám bújuk tolja is le a nadrágját és már teszi is belém és ennyi.Semmi több. Gondolom akkor ez szex és nem szeretkezés vagy szerelmeskedés
2015. jún. 18. 15:49
 6/7 anonim válasza:

Férfiként mondom:

-ha aktus közben figyel arra, hogy mindkettőtöknek jó legyen, akkor szeretkezik.

-ha csak magával törődik, akkor szexel.

S tisztelet a kivételnek, de sajnos, a legtöbb kapcsolatban a szex előbb utóbb ilyenné válik.

Mindenképp beszélj vele.

2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"odajön hozzám kényeztet nyelvel aztán mellém fekszik megvárja,hogy kényeztessem én is orálisan és gyorsan elkezd mozogni majd elmegy és kész"


A téged kényeztet epizód addig tart, amíg téged el nem juttat az orgazmusig?


"általában este is hozzám bújuk tolja is le a nadrágját és már teszi is belém és ennyi.Semmi több"


És te nem mondod és nem érezteted vele, hogy ez így nincsen rendben?

2015. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!