Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megoldani, hogy ne vigyek bele érzelmet a dologba?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, neten ismertem meg, de mar találkoztunk. Én beszéltem neki mindenféle jó, meg nyálas szövegeket is, mondom hátha ráveszem a szexre. Szex nem volt, viszont addig mondtam neki a szép dolgokat, hogy valamennyire belezugtam.

Miért nem tudom azt megoldani, hogy erzelem mentesen kikezdjek egy csajjal?



2013. jan. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mert érző lény vagy
2013. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor is én csak szexet akartam. Nem tudom hogy lehetek ekkora lúzer h beleszeressek...
2013. jan. 17. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:

ha megfeküdt volna nem lenne izgalmas :D így viszont könnyen lehet, hogy a hölgy értékesebb ennél.. és lehet ha ezt belátod, és jobban megismered rájössz hogy kaphatsz szexet is.. talán olyan jót, amiről nem is álmodtál.. :D

nem looserség beleszeretni valakibe, hanem szép érzés :D

2013. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy lúzer, csak eddig annak tartottál mindenkit, aki ilyen butaságot követett el, hogy beleszeretett valakibe.

Ha ezzel a pároddal jutsz el a szexig, akkor tudod meg, hogy mi a különbség csak úgy dugni, vagy szeretkezni a szerelmeseddel. Lehet, hogy mások tücsköt bogarat kiáltanak a szerelmedre, te akkor sem hiszel nekik. Szereted őt, mert rád talált a szerelem, és annak nem tudsz parancsolni. Ez a szerelem lehet, hogy örökké tart, lehet, hogy csak hónapokig, vagy hetekig. Ne tiltakozz ellene, hanem élvezd! Ha megszűnik, akkor kezd majd derengeni, hogy azok akik beszéltek ellene igazat vagy hamisat állítottak róla. Teljesen mindegy! Ez örökké ott maradhat a szívedben örök emlék ként. Megismerheted az érzelmes és az érzelem mentes szex közti óriási szakadékot.

2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked egy párkapcsolat?
2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
velem így jött össze az első barátom, 5 évig voltunk együtt
2013. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!