Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok bármikor leszopnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bármikor leszopnátok a pasitokat vagy csak fürdés után?

Figyelt kérdés
Van szaga amúgy a farkuknak?

2015. jún. 17. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:(
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a barátnőm egyszer a fenekemet nyalta ki úgy, hogy csak előző este zuhanyoztam, és egy hosszú utazás után voltam :) jó volt nagyon:P
2015. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek vonz a természetes illata akkor szeretem ha az érezhető. Tehát nem egyből fürdés után. Én sem arra gondolok hogy két napig nem mossa meg és úgy. De azért legyen egy kis farok szaga. De akinek taszít az illata azt sem fürdés után sem előtte nem szopom le.
2015. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, hisz szeretem a párom és imádom csinálni neki, amúgy nem tenném, még fürdés után is, sokszor mondja, hogy nem azért tusolt le, meg nem játék, persze csak poénból.

7-eshez hasonló a habitusom.

N

2015. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekes hogy íhy látjátok,én is ezt tapasztaltam h nem zavarja a lányokat h milyen állapotban van a fütykös,bármikor "nekiállnak".

Én egy lányt pl csak fürdés után nyalok ki,órákkal később pl már nem,mert annyira bebüdösödik a puncijuk..

2015. jún. 23. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!