Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok bármikor leszopnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bármikor leszopnátok a pasitokat vagy csak fürdés után?

Figyelt kérdés
Van szaga amúgy a farkuknak?

2015. jún. 17. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem muszaj elotte mindig furdeni:) persze van illata szamomra nagyon izgato:)
2015. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Èn bàrmikor...:)
2015. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a fürdés utáni orál olyan mintha mű péniszt szopnék. Sokkal jobb ah van íze és illata. Akinek meg nem vonz a természetes tiszta testszaga olyannal nem is kezdek.


Itt Nem a mosdatlanságról van szó, még mielőtt valaki belém kötne.

2015. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3asnak full igaza van;)
2015. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3-assal értek egyet.

Az főleg gáz, amikor érzem a tusfürdőjét a számban...

2015. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
én azért nem szeretem fürdés nélkül mert hát ott pisil is az ember és az nem túl higiénikus...
2015. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy van szaga :)


De szeretem. Én fürdés közben is szívesen leszopom a barátom, vagy akár reggel ébredés után, nekem aztán tökmindegy.


Engem az sem zavar, ha pl. elélvez, aztán rajtamarad egy kis sperma valahogy, aminek ugye lesz szaga 1-2 óra múlva, én úgy is lecumizom.


Ez még nem ápolatlanság, csak van hogy szex, vagy orál után inkább összebújunk, és még egyszer orálozunk mielőtt kikelnénk.


Vagy olyan is volt már, hogy magömlése volt a barátomnak, és mikor reggel kicsomagoltam, kicsit ragadós és szagos volt a szerszám :) De engem ez sem zavar.


Alapjáraton a barátom elég higienikus.

2015. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez mind szép és jó. Pláne akkor ha a válaszadók lányok lennének. :)
2015. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

pedig szerintem sok lány így van ezzel :D


én is jobban szeretek nem rögtön fürdés után szopni, mint ahogyan a barátom is szereti a puncim ízét, én is szeretem az ő ízét/illatát :D

a 3. válaszoló tökéletesen leírta, ez nem a büdös, 2 napja nem mosott farokkal egyenlő :D


(barátom amúgy sokszor parázik ezen, amikor pl reggel ébresztőként szopom le, vagy valamikor váratlanul, de már megértette szerencsére, hogy így szeretem :)

2015. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Istenem engem miért nem hoz össze a sors ilyen lányokkal.
2015. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!