Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az meleges ha a heveromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az meleges ha a heveromat néztem szex közben?

Figyelt kérdés

Haveromnál volt egy házibuli és volt ott egy olyan jó csaj hogy a látványba majdnem belehaltam.

Fűztem is egy kicsit meg smaroltunk, de van barátnőm, úgyhogy én nem akartam tovább menni, viszont a haverom megd- ugta és pedig ott voltam és kivertem rá.

Ez bu- zis?



2015. jún. 15. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lenyaltad és szted nem vagy bu.z.i? :) Naív vagy te kis hamis.
2015. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A dolog lényege, hogy minden férfinak szüksége van - a belső gyereknek - apai elfogadásra, ami érintésben fejeződik ki - de nem szexre. Szex nélkül is el lehet jutni ahhoz a pótapai érintés-pluszhoz, amitől megszűnik ezügyben a zavar. A melegek egy része csak emiatt keres szexet - kamaszkorban minden szexualizálódik, s akit nagyon hidegen nevelt az apja, az legegyszerűbben szex által jut érintéshez (nagyon sokan köztük is kihagyják a szexet, főleg az anális részt, ami fájhat is.) Amúgy ha kényszernek érzek bármit, akkor bevetem az EMDR-t (szem-mozgásos meditáció), azt stressz-csökkenésre találták ki pl harcból hazatérő katonáknak sokszor működik (Amerikában). Szerintem ez teljesen rendben van.
2016. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!