Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az meleges ha a heveromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az meleges ha a heveromat néztem szex közben?

Figyelt kérdés

Haveromnál volt egy házibuli és volt ott egy olyan jó csaj hogy a látványba majdnem belehaltam.

Fűztem is egy kicsit meg smaroltunk, de van barátnőm, úgyhogy én nem akartam tovább menni, viszont a haverom megd- ugta és pedig ott voltam és kivertem rá.

Ez bu- zis?



2015. jún. 15. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább olyan kis tini fiús, hány évesek vagytok?
2015. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16 leszek a csajt nem tudom, de szerintem idősebb volt nálunk
2015. jún. 15. 00:52
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen melegben minden meleges
2015. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
inkább bu-zis
2015. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ooo

Szóval, te bámultál engem meg egy pasit dugás közben egy buliban!

2015. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Psycho Doll ***** válasza:
100%

Nem tartom b*zisnak.

Te a csajra voltál beindulva, nem két pasit néztél...

2015. jún. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt már, osztálykiránduláson koliban voltunk. Hétvégén is maradtunk és a koli másik felében néhány lány is maradt. Átlógtunk hozzájuk és egyik oszt.társam dugta a csajt én meg a csaj fejénél álltam, néztem ahogy dugja és rávertem a csaj arcára. 17 éves volt mindenki. És én a magam részéről nem tartom bzisnak, inkább izgalmasnak.
2015. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Srácok, bocs de nem fogok privátban válaszolni. Kicsit zavaró hogy csak fiúk írnak privátot.

Szerintem egyértelműen leírtam hogy igen, ott voltam mellettük miközben du- gtak.

Annyi volt még hogy a végen lenyaltam a haverom ge iét, de csak azért hogy belenyalhassak a csajba.

Nem, nem vagyok szűz. Nyilván felizgatott a helyzet, ha nem így lett volna, nem történik meg. Meg részeg is voltam.

Nem vagyok szégyenlős de ez hogy jön ide?

Fél éve vagyok kb együtt a barátnőmmel és nem, nem izgattak a férfiak. Nem volt semmi kapcsolatom sráccal!

Szóval akkor megnyugodhatok ebben nincs semmi b zis, ugye?

2015. jún. 15. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem olyan tipikus tini páwás dolog ez, öcsémék is pont ugyan ezt csinálták

Az sem zavarta őket, hogy hallottunk mindent

Szóval nyugi, ez mindennapos a kb 14-17 éves fiúknál

2015. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak egy kíváncsi kisfiú vagy, de ezzel nincsen baj. Valószínűnek tartom, hogy nem a haverodat nézted közben, hanem a lányt.

Az pedig hogy lenyaltad, na bumm. Csináltál már ezelőtt ilyet? Vagy ez volt az első?

Ez is amúgy a helyzettől függ, szerintem a te helyzetedben szintén a lány miatt tetted meg ezt a dolgot, tehát nincs miről beszélni :)

2015. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!