Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 18-20éves korukra szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 18-20éves korukra szüzek azokkal valami nem oké?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, én is az vagyok, ezrt gondolkoztam el ezen. Mert a legtöbb embernek összejön 16-17 évesen.

2015. jún. 13. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

saját tapasztalat alapján, velem minden oké, sőt :D

19f szűz

2015. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne velük valami nem oké?
2015. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak ezért gondolom mert a körülöttem lévők sorra fiúztak -pasiztak be én meg egyedül vagyok és nagyon rossz :(
2015. jún. 13. 11:43
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

22 vagyok és szűz.

Mégis normálisnak érzem magam, nincs defektem.

Az egyetlen oka amiért még mindig szüz vagy az saját magam. Biztos vagyok benne, hogyha kezdeményeznék, akkor lenne sikerem. De valamiért mégsem teszem, túl zárkzott és félénk vagyok. :D


Szóval 18 ne parázz, rengeteg időd van még erre. :)

2015. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*18 évesen
2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4: "nincs defektem" ---> "túl zárkózott és félénk vagyok"


Miért vagy félénk?


Egyébként azoknak jön össze, akik megfelelő viselkedési és konfliktus kezelő mintákkal rendelkeznek, tehát odamernek menni bárkihez, függelenül attól, hogy mi történik. És akármi történik, eltudnak számolni magukkal.

2015. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy.
2015. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lett volna már alkalmam párszor, de mindig azt éreztem, hogy nem a megfelelő személlyel, úgyhogy mindig kihátráltam.
2015. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Lány létedre ne izgulj ezen! Pár éven belül ráérsz!


Ha fiú lennél akkor lennél selejtes ennyi idősen!

2015. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9. Neked a gondolkodásod selejtes, de nagyon. Gondolkodni nem igazán szoktál, csak amit hallasz másoktól, azt továbbmondod, mint valami tökéletes igazságot, mint a papagáj.

A kérdező is ezt a hülyeséget hallja mindenhonnan, amit megkérdezett, de ő legalább elgondolkozik rajta, hogy mi van, ha mégsem abszolút igazság az, ami a csapból is folyik.

2015. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!