Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik kérdezik, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kérdezik, hogy terhes vagyok-e, azokkal mi lett? Ha terhesek lettetek megtartottárok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! Meg hogy otthon hogy mondtátok el.
2010. máj. 8. 14:57
 1/5 anonim válasza:
te hány éves vagy?
2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
van 72 órás tabletta
2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 20, csak érdekel, hogy akik itt kérdezgetik, azokkal mi lett, mert nem mindenkinek jó már a 72 órás. Én nem vagyok terhes, meg semmi ilyesmi, csak gondoltam, aki szeretné elmondani, arra kíváncsi lennék.
2010. máj. 8. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nos a 99%-a előváladék problémában volt és utólag általában megírták (nekem legalábbis írták), hogy nem lettek terhesek. Olyan esettel nem találkoztam, amikor terhesség lett belőle, kivéve, amikor valaki azzal kezdte, hogy terhes. A probléma, hogy sokan össze vissza etetik szerencsétlenekkel az esemény utánit, még ha nem szükséges akkor is és már mindentől tiszta idegek, ezért van itt ennyi "lehetek-e terhes kérdés" és a normális válasz persze a nem, ami be is igazolódik. Én is szoktam esemény utánit javasolni, de csak ha valóban indokolt és akkor be is veszik, és így nem alakul ki terhesség.


Egyébként ettől függetlenül lehet, hogy van olyan, aki terhes lett, csak az én figyelmemet kerülte el a hozzászólása, ha valaki lát ilyet, az bemásolhatná.

2010. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Én nem kérdeztem itt senkitől semmit, mondjuk tini sem vagyok már, de nekem is volt nem kívánt terhességem és úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg. 24 vagyok.
2010. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!