Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben hamar elmegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borisz2 kérdése:

Szex közben hamar elmegyek, de máshogy nem. Miért?

Figyelt kérdés
Kérem segítsen aki tud. Leírok mindent a pontosabb "diagnózis" érdekében :D 21 éves vagyok. 20 évesen veszítettem el a szüzességem. Azóta nem sok kapcsolatom volt. Most van egy barátnőm és hát odáig jutottunk, hogy már többször is együtt voltunk. Eleinte is hamar mentem el (kb 10 perc) de az utolsó két alakomnál ez 1 perce redukálódott :( Ha maszturbálok akkor a minimum 15 perc, nemtudok hamarabb. Ha a barátnőm csinálja akkor se megy olyan gyorsan. Próbálta orálisan is, akkor se mentem el olyan gyorsan. Ilyenkor mi van? Kérem segítsetek megérteni. Bármilyen jó tanácsot megfogadok. Előre is köszönöm.

2015. jún. 10. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szex közben amikor érzed, hogy elmész akkor állj meg és majd utána folytatsd. illetve ha gumival szexeltek, akkor van olyan fajta amiben van egy érzéstelenítő, amitől a pasi később megy el.

orálisan tanítsd, hogy mi esik nagyon jól, vagy változtasson technikát. nem tudom. :/

2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj az oráljával, de úgy se megyek el hamar. Csak szex közben :/
2015. jún. 11. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon érzékeny a makkod és túl sok neki az inger. Keress rá arra, hogy visszatartásos módszer vagy közösülés. Tanulni kell, de nagyon megéri. Igazából egy orgazmusról van szó (bár nem olyan kellemes mint a rendes), de nincs ejakulálás és megmarad az erekció. Ha gondolod leírom saját szavaimmal privátban, de ha kitartóan keresel, akkor szerintem megtalálod.
2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez másnál is előfordul.Előttem megírták a lényegét.

Próbálj ne rágörcsölni,mert akkor annál hamarabb elsülsz!

F40+

2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eleinte próbáld óvszerrel.Ne extra vékonnyal lehetőleg.

Az is segíthet.

2015. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérhetném, hogy leírd akkor privátban? Amúgy gumival csinálom, nem is vékonnyal.
2015. jún. 11. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hi, sikerült vmit elérned ezzel kapcsolatban?
2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!