Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem bírom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom a szexet, a barátnőm nagyon izgatóan nyög mindig és az nagyon felizgat, és hamar elmegyek?

Figyelt kérdés

Tudom kontrollálni valamennyire, de amint belejön, egyből őis mozog csípőből, és nyög, és látom rajta hogy nagyon a csúcson van, de akkor pár pill és el is mentem :/

19f



2015. máj. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ennek örülnék...nálunk a barátom akármennyire élvezi annyit kell várnom,hogy megunom..már kb úgy vagyok, hogy jó essünk túl rajta... De attól függ mennyi az a pár pill? Pár perc, fél óra.?
2015. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell tanulnod kontrollálni magad. Figyi amikor érzed hogy mennél el , váltsatok pózt. Én ilyenkor a lovas pózt szoktam alkalmazni , élvezem de nem tudok el élvezni ilyenkor. Majd mikkor úgy érzem újra lehet neki adni, váltok pózt és tömöm keményen. 2. Esetleg előjáték(élvezésig) szex ellőt jó sokáig ki lehet bírni vele. 3. Ilyenkor próbálj meg nézni egy tárgyra vagy számolj magadban ez is jól jöhet. 4. Szex ellőt gyorsan ki mész a wc-re és kicsapod. Remélem tudtam segíteni.:)
2015. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. És a legfontosabb ne gondolj arra, hogy hamar el fogsz menni csak lazulj el!
2015. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#2! Megunod a szexet a barátoddal és nem szakítasz?

Vannak lányok, akiket sosem fogok megérteni. :DDD


L20

2015. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi #1-esnek írtam :)
2015. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És az miért baj, ha gyorsan elmész? 19 évesen ha 5 percen belül nem tudtam nekimenni a második etapnak, akkor már aggódtam az egészségemért ;)
2015. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3%
Kiscsillag ez az utóbbi időben van csak...ha nem tudod az egész sztorit csitu van :D és egyesek nem azért vannak kapcsolatba, hogy orrba-szájba..de hát nem lehet mindenki szexmániás mint te :D
2015. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!