Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában előfordul, hogy sírok miután elmegyek, ez normális? 20l

Figyelt kérdés
Próbáltam úgy hogy a barátomnak ne tűnjön fel de legutóbb észrevette és kitort belőlem a sírás, ez baj? Vagy ciki? Hogy kezeljem? :/

2015. jún. 3. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az orgazmus hatására sírod el magad,vagy attól,hogy a barátod észrevette,hogy orgazmusod volt?
2015. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kis ösztrogén túltengés. Nem baj, csak adott szituációban kellemetlen lehet...


Próbáld meg kontrollálni... nehogy már a hormonok irányítsanak! ;)

2015. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak, hogy elsírod magad? Ahogy az első válaszoló is kérdezte. Maga az orgazmus?

Sajnos én még nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudom elképzelni, talán úgy többet tudnánk segíteni, hogy több infót kapunk. :)

2015. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az orgazmus maga váltja ki, úgy tudnám leírni hogy annyira jó hogy már rossz :D előtte mindig vilagmegvalto gondolatok kavarognak a fejemben és mikor elmegyek vagy letisztul minden, vagy rajovok hogy utálom a kicsinyes emberi örömöket és undorodom magamtól és azért sírom el magam.. És ez kezd nagyon idegesítő lenni :(
2015. jún. 3. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, de bármi előfordulhat.Azért kontrolláld magad inkább.
2015. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, így már egészen más megvilágításba kerül a dolog.

Elítéled magad azért, mert ennyire élvezted a szexet - jobb lesz, ha elmész egy szakemberhez. Most komolyan. Az orgazmus, amit a párjával él meg az ember, annak az együttes beteljesülés érzésének kellene felérnie, ami csodálatos, és egyáltalán nem szégyelnivaló. Most nem leszólni akarlak, nehogy azt hidd! Ezer oka lehet, hogy így reagálsz, de mivel én nem vagyok pszichológus, így inkább nem találgatok.

A barátod hogy reagált egyébként?

2015. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gondolatok lennének a fejemben szex közben,akkor el se tudnék menni. Teljesen ki kell kapcsolni az agyat és nem kilyukadni valami negatív gondolathoz. Csak egyszerűen élvezd,hogy jó érzés. Ne gondolkozz,mert a hormonok még ráraknak egy lapáttal és sokkal érzékenyebb az ember. Én eddig csak örömömben sírtam. :) #1vagyok
2015. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, az lehet a baj, hogy nagyon feszült vagyok és nem mindig tudok kikapcsolni meg elvonatkoztatni és néha csak a saját kielegulesemre használom a szexet. Ezen kellene valtoztatnom. amúgy a barátom megvigasztalt hogy ezzel semmi baj nincs és szerinte is csak a feszültség miatt sírok :) csak először megijedt hogy fájt vagy valami komoly problémám van :s
2015. jún. 3. 11:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az orgazmus elfolytott érzelmeket is felszínre hoz.

az is lehet h semmi gond nincs. biztos vagy benne hogy ez a te hibád? mert szeirntem legyél nagyon biztos benne mielőtt magad okolod. de szerintem hagyd és használd a te és barátod napi eggyüttléteteket, és orgazmusaitokat a saját örömforrásotoknak. mert ez a lényeg

2015. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Velem is elõ szokott fordulni. Egyszerūen néha olyan érzelmi túltöltés keletkezik bennem a szex, orgazmus hatására, hogy kifolynak a könnyek. Nem hüppögõs sírásra kell gondolni, hanem erõs könnyezésre. De nálam ez sosem negatív hatású.
2015. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!