Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában előfordul, hogy sírok miután elmegyek, ez normális? 20l

Figyelt kérdés
Próbáltam úgy hogy a barátomnak ne tűnjön fel de legutóbb észrevette és kitort belőlem a sírás, ez baj? Vagy ciki? Hogy kezeljem? :/

2015. jún. 3. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell kontrollálni, én férfi létemre, amikor először élveztem el lányban, akkor sírtam. Aztán még néhányszor talán később is. Szerintem magától elmúlik majd neked is, mint nekem. Annyit mondhatsz a barátodnak, hogy ne vegye magára, mindent jól csinál, nem tudod miért jön, de nem ő tehet róla.
2015. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ahogy a dal mondja: "a szex szellem fürdőszobája" :-)
2015. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszer de szeretnék egy ilyen barátnőt:)
2015. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Nekem olyan volt régebben, hogy miközben szeretkeztem egyszer csak "kívülről" láttam magunkat, és volt benne kis lenézés is. De aztán elhessegettem, magától elmúlt szerencsére. De amúgy nem vagyok pszichiátria ellenes, inkább csak biztatni akarlak, hogy nem lesz ez mindig így, ha magad, vagy (hatékonyabban) lélekdoki segítségével dolgozol ezen.
2015. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!