Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelt kérdés

Párommal szexeltem és hüvelyi orgazmusom volt. Ez volt a legelső ilyen orgazmusom. Iszonyat jó volt, végigfutott minden a testemen, nem is tudom megfogalmazni...

A lényeg az, hogy ezzel az alkalommal elkezdett rángani kezem, lábam, mindenem és hatalmasat sikoltottam. A párom pedig ahogy ezt látta, nevetőgörcsöt kapott, mert "viccesen" nézett ki. Nyilván butaság ilyenen agonizálni, de nekem nagyon rosszul esett és azóta is frusztrál, hogy akkor mekkora röhögőgörcsöt kapott. Konkrétan folytatni nem tudtuk, mert mindig elnevette magát. Tényleg rosszul esett... Azóta ha érzem, hogy

mindjárt a csúcson vagyok, elkezdek másra koncentrálni, hogy ne menjek el, és csak megjátszok egy laza orgazmust. Pedig nem direkt hisztiből csinálom. Szerintetek érdemes erről beszélnem vele?



2015. jún. 9. 16:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A parod eretlen, es buta. Ezen nevetni...
2015. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 opened paradise ***** válasza:
0%
Nem. És rosszul esne,hogy nem akar tőlem elélvezni,hanem inkább megjátsza.
2015. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem nevetnélek ki.
2015. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a legtöbb férfinak bejönne, beszélj vele nyugodtan :) a legrosszabb amit tehetsz, hogy nem beszélsz vele
2015. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem nagyon felizgatott volna, eszembe se jutna nevetni.
2015. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 PearlDiver ***** válasza:
Nem valószínű hogy kinevetnélek, inkább arra törekedniék, hogy minél jobban kiélvezd az orgazmust. Maximum utána megjegyezném mosolyogva hogy milyen aranyosan sikítottál ;-)
2015. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!