Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelt kérdés

Párommal szexeltem és hüvelyi orgazmusom volt. Ez volt a legelső ilyen orgazmusom. Iszonyat jó volt, végigfutott minden a testemen, nem is tudom megfogalmazni...

A lényeg az, hogy ezzel az alkalommal elkezdett rángani kezem, lábam, mindenem és hatalmasat sikoltottam. A párom pedig ahogy ezt látta, nevetőgörcsöt kapott, mert "viccesen" nézett ki. Nyilván butaság ilyenen agonizálni, de nekem nagyon rosszul esett és azóta is frusztrál, hogy akkor mekkora röhögőgörcsöt kapott. Konkrétan folytatni nem tudtuk, mert mindig elnevette magát. Tényleg rosszul esett... Azóta ha érzem, hogy

mindjárt a csúcson vagyok, elkezdek másra koncentrálni, hogy ne menjek el, és csak megjátszok egy laza orgazmust. Pedig nem direkt hisztiből csinálom. Szerintetek érdemes erről beszélnem vele?



2015. jún. 9. 16:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi idióta gyökér lehet...imádom az ilyent és nem is túl gyakori (lehet erről én tehetek:D) de eszembe sem jutott ilyenen röhögni, inkább rohadtul felizgat. Vizuális típus vagyok úgyhogy most fel is állt:D
2015. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán nem,inkább örülnék hogy jól érzi magát a barátnőm.Na de persze mindig csak az ilyen bunkó gyökereknek van barátnőjük...

Aki meg normálisan bánna a nőkkel,azoknak meg soha nem lehet még barátnőjük sem,mindig csak az ilyen nyomorékoknak,akik még ki is nevetik a párjukat,akit elvileg szeretnek... -.-

2015. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Tesóm, azért ezt gondold végig kicsit és nézz tükörbe!
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kissé gyerekes és értetlen, de rendes srác és jószívű, szeretjük egymást. De köszönöm a mellettem szóló véleményeket! :)
2015. jún. 9. 17:13
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ellened szólót nem is lehetne ebben a szituban:) Igazából azt tetted aminél jobbat nem is lehet nekünk:) Ha így elmegy rajtam egy nő az a legnagyobb gyönyör:)
2015. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Most olvastam a kérdésed és…

Én biztos vagyok abban, hogy nem azért nevetett, mert gúnyolt. Az éberből sokféle dolgot kivált az orgazmus. Olyan nővel is volt már dolgom, aki konkrétan sírt, ha ekkora orgazmusa volt. Az hogy visszafogod, azzal tényleg csak magaddal szúrsz ki. Beszélj a barátoddal. De lén azt mondom csodást dolog, hogy ekkora orgazmust is átéltél csak így tovább. Ne fogd vissza.

2015. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

ket dologben is tanulsagos ez a kerdes. az elso bemutat egy kapcsolatot, amiben tortenik valami ami ninc kibeszelve, es ez konfliktushoz vezet, ha tovabbra sem mondja ki a sertett fel akkor nagyon rosz iranyba megy el idovel..sokszor ilye kis rohogesekkel kezdodik a szakitas.


a masik erdekesseg pedig ahogy magukat jofiunak tartjak azok akiknek nincs baratnojuk..es jo viselkedesnek tartjak azt ha ok egybol megertoek lettek volna, elnyomtak volna a termeszetes rohogo refelexukat hogyha elo is jon. sztem okkel vannak ok egyedul "jofiukent" es okkel maradsz te kerdezo a parod mellet! elgondolkodtato.

2015. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Utsónak igaza van...mondjuk ez a csávó tényleg egy igazi gyökér lehet:D De amúgy én is utálom hallgatni, hogy ,,mekkora sz.rok kellenek csak a nőknek"
2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy eretlenek vagytok mindketten.
2015. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
Ezt jó szitunak is fel lehet fogni. Ha megint nagyot akarsz élvezni, csak annyit kell kérdezned, hogy Dezső, nem akarsz megint kinevetni?
2015. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!