Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kinevetnétek?

Figyelt kérdés

Párommal szexeltem és hüvelyi orgazmusom volt. Ez volt a legelső ilyen orgazmusom. Iszonyat jó volt, végigfutott minden a testemen, nem is tudom megfogalmazni...

A lényeg az, hogy ezzel az alkalommal elkezdett rángani kezem, lábam, mindenem és hatalmasat sikoltottam. A párom pedig ahogy ezt látta, nevetőgörcsöt kapott, mert "viccesen" nézett ki. Nyilván butaság ilyenen agonizálni, de nekem nagyon rosszul esett és azóta is frusztrál, hogy akkor mekkora röhögőgörcsöt kapott. Konkrétan folytatni nem tudtuk, mert mindig elnevette magát. Tényleg rosszul esett... Azóta ha érzem, hogy

mindjárt a csúcson vagyok, elkezdek másra koncentrálni, hogy ne menjek el, és csak megjátszok egy laza orgazmust. Pedig nem direkt hisztiből csinálom. Szerintetek érdemes erről beszélnem vele?



2015. jún. 9. 16:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A megjátszott orgazmussal leginkább magaddal szúrsz ki, ne folytasd. Oldd meg a helyzetet valahogy, vagy vele, vagy mással, aki nem nevet ki.
2015. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem volt érett dolog tőle. Belőlem az nem nevetést hozna ki. Ez nagyon jó dolog, ha ilyen orgazmusod volt, és semmi nevetséges nincs benne. Szerintem mindenképp beszélj vele erről.
2015. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy elkezdenék nevetni, de nem gúnyolódásból.
2015. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj vele. Szerintem eleve nem volt helyes reakció részéről.
2015. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy éretlen kisfiú röhög csak egy ilyenen, úgyhogy Te ne érezd rosszul magad emiatt! Ez az ő h*lyesége volt! Beszéld meg vele őszintén, hogy ez neked milyen rosszul esett tőle és mit váltott ki belőle (hogy most már csak megjátszod), aztán talán át tudjátok beszélni és jobb lesz. Ha meg ezt se veszi komolyan vagy ebből is "poént" csinál, akkor nem érett még egy párkapcsolatra!
2015. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
* mit váltott ki BELŐLED (bocs, elírtam)
2015. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez a természetes reakció,csak így tovább,talán még "G"-pont orgazmust is skerül elérned,az még ezt is felülmúlja!
2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezen elnevette magát, az elnézhető, mert hirtelen lehet, hogy tényleg muris látvány.

HA te pusztán ezért fogod vissza az orgazmusodat, jó hülye vagy, mert csak magaddal cseszel ki, ráadásul egy olyan dolgot fojtasz el amiért sok nő bármit megadna, neked viszont ott a lehetőség, és elmondásod szerint az első óta lenne megint. Ne csinálj ilyen hülyeséget.

Ha azért fojtod el, mert pasid a nevetés után még élcelődött ezen, akkor meg a srác a tuskó, hiszen ilyennel nem illendő viccelődni. Neki is biztosan torzul a feje mikor épp elsül. Ezt az angolok egyébként (nem véletlneül) monkeyface-nek hívják. :D És, hogy közben mit nyög, meg hörög, az külön kabaré tud lenni. :D Szóval ha csak kinevetett akkor legközelebb ne fogd vissza magad, ha akor is elröhögi tedd szóvá és beszéld meg vele, hogy te így élvezed a szexet és így esik jól. Ha nem tetszik, nem vagy köteles vele élvezni a továbbiakban, így gondolkozzon el. Ha pedig élcelődött is rajta akkor nem is kell megvárni a következőt, már a legközelebbi szex előtt jelezd neki, hogy amit látott jó eséllyel meg fog ismétlődni, mert szerencsétekre tökéletesen ki tud elégíteni, és te így élvezel el. Ne röhögjön rajta ha lehet, mert tönkreteszi vele a te örömödet. Idővel meg megszokja.

De semmiképpen se fojtsd el soha többé, mert nem akármilyen ajándékot kaptál a természettől, élj vele!

2015. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket, kicsit megerősödtem, mindenképp beszélek vele. :)

16:46-os köszönöm, teljesen igazad van! :)

2015. jún. 9. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!