Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Még szűz a lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még szűz a lány, és akármit csinálok, az ujjamat sem tudom bedugni neki (még negyedéig se), mert elmondása szerint fáj neki, pedig már olyan nedves, hogy szinte tocsog a puncija. Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"elmondása szerint fáj neki" - ezt eléggé úgy fogalmaztad meg, mintha te nem hinnél neki...

Egyébként körmöd le van vágva? Nem lehet, hogy sérted őt? Amúgy tág, tehát ha nem fájna neki, be tudnád dugni az ujjadat? Csiklóorgazmussal próbálkoztál már? Utána lehet, hogy könnyebben engedi el magát.

2015. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én feltétel nélkül elhiszem amit mond. igen, el is élvezett, amit énis élveztem nagyon. de az ujjam nem ment be. körmöm természetesen le van vágva, pont emiatt. semmiképp nem akarom hogy fájjon neki, már gondoltam hogy veszek síkosítót annak ellenére, hogy tisztességesen benedvesedik.
2015. jún. 9. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

először szerintem próbálja meg saját magát ujjazni, nekem az is segített hogy miközben dugta be az ujját a párom a nyelvével izgatta a csiklómat


21/L

2015. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érdemes lenne először magának próbálkoznia az ujjazással.
2015. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a negyedéig sem fér be az ujjad, akkor az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy a szűzhártyája miatt nem.


(Sokféle típusa van, lehet nagyon vastag és rugalmatlan, és ha nagyon ritkán is, de előfordul, hogy akár annyira, hogy sikertelenek a behatolási kísérletek, és orvosi beavatkozásra van szükség, aminek a során vagy helyi érzéstelenítéssel, vagy altatásban bemetszik a szűzhártyát.)


Megnézted, hogy látható-e a szűzhártyája, és ha igen, milyen, és mekkora, illetve és milyen alakú rajta a nyílás?

2015. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nyald a csiklóját.
2015. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

szerintem is a csiklóját nyald....úgyis attól fog elélvezni

és lehet, akkor nagyobb sikerrel tudsz majd behatolni ;)

2015. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nekem is ez volt barátnőmnél. Magának "gyakorolt" és egyre beljebb jutott ő is és én is. Mikor már elértük a szűzhártyát akkor fájt neki csak. Az első alkalom is csak 5-6 próbálkozás után sikerült annyira erős volt a hártyája.

Hidd el megérte! ;)


Szóval próbálkozzon magában is és veled is. Kitartás! :D

2015. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Akkor mit csinálna ha bevágnám neki a 22 centit? Ráadásul vastag is...


Szétszakadna szegény!

2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolsó :) Nekem csak 21 centis, de elég vastag.. olyan vastag mint egy burnos energiaital doboza kb...
2015. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!