Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan 20-22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20-22 éves csaj, aki jól néz ki, intelligens, és szűz?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik
2015. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze...
2015. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
létezik csak nem itt találod meg:D
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az inteligens,muvelt lányok szüzek 20évesen.Szegények magukba keresik a hibát....
2015. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azok nem rád vágynak, hanem a szőke hercegre.
2015. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ritka mint a fehér holló. ilyenért persze én is mindent megtennék, lehoznám a csillagokat, bármiben megváltoznék, stb...de hát ugyanaz a gondom...hol van? és ha megvan, akkor velem szóba sem állna. game over.
2015. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért is fontos annyira, hogy szűz legyen? Nem elég, hogy szép, csinos, művelt, intelligens? - Miért lesz attól jobb, ha szűz? Ha egy nő ( 20-22 évesen már nem làny) ilyen idősen nem szűz, az pontosan azt jelenti, hogy volt már olyan ember az életében, akit nagyon szeretett, akiben tökéletesen megbízott, ezért szexuális is örömet okoztak egymásnak. Aztán valamièrt megromlott a dolog, nem működött a kapcsolat, szét ment a parti, de ő szűz már nem lesz többé soha. Ennyi, attól még ugyanolyan értékes nő!
2015. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, és szűz. Hogy mitől számít az ember műveltnek, azt nem tudom.

Azt sem tudom, hogy mennyire vagyok "jó nő", de már több fiú, férfi "megkörnyékezett".


És nem, nincs nemi betegségem, eljárok bulizni, nem vagyok egy "fapina", egyetemre járok, vannak barátaim, nem vagyok depressziós stb... :D Mielőtt még azt gondolnátok, hogy valami aberráció vagy mit tudom én mi miatt nem voltam még úgy fiúval. :D

2015. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!