Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak vagy megalázásnak azámít?

Figyelt kérdés

Van egy ex barátom,akivel a mái napig jó viszonyban vagyunk,nem váltunk el haragban. Most van már több,mint 1éve egy "barátom" ,ami arról szól tulajdonképpen,hogy 1héten 1-szer nála alszok és szexelünk ennyi. De egyikőnk sem csalja meg a másikat.Nos tegnap véletlen összefutottam az exemmel és vele volt a kisfia is és beszéltünk kb 20percet ,adott egy puszit és ennyi volt.

Ezért a "barátom" olyan hisztit vágott le ,mert ,hogy megaláztam meg stb.

Pedig ,amikor én kérem számon akkor mindig ez a válasza ,hogy nem vagyunk összekötve meg nem lakunk együtt stb

Most tényleg megalázhattam?

Ez megcsalásnak minősült?

Komolyat,köszi!

Most mégis mi lehetett a baja a pasimnak?

Bocsi ,ha hosszú lett!



2015. jún. 7. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked egészen alacsony lehet az önértékelésed a kérdésed alapján...miért csaltad volna meg,miért lenne ez megalázás?Lehet hogy pont ő az aki megcsal téged!
2015. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vágysz egy igazi kapcsolatra ehelyett az izé helyett?


A barátod reakciója teljesen irracionális volt,de ettől függetlenül is átgondolásra érdemes a kapcsolatotok.

2015. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

gondolom a puszi azt jelenti az arcodra adott egy puszit..elég kiábrdándító, ha ez neki megcsalásnak számít, meg hogy megaláztad...saját magát hozza kínos helyzetbe

és lehet, hogy pont ő az aki megcsal éppen

sztem keressél valaki mást :) aki komolyan gondolja Veled és értékel, nem hetente csak egyszer

2015. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy sima, arcra adott puszi találkozáskor vagy búcsúzáskor szerintem akkor is teljesen rendben lenne, ha netalán férj-feleség lennétek.


Nekem legalábbis nőként semmi kifogásom nem lenne az ellen, ha a párom az utcán adna egy puszit ilyen helyzetben a volt barátnőjének, és még csak nem is lenne rossz érzés, és ugyanúgy természetesnek tartom, hogy ha nagy néha összefutok véletlenül az exemmel valahol a városban, akkor ugyanúgy adunk egymásnak puszit, mint bárki másnak, aki közeli ismerős (mi sem haraggal váltunk el annak idején egymástól).


Ha egy felnőtt férfi ilyen miatt "hisztit vág le", és úgy érzi, hogy ezzel őt alázzák meg, akkor szerintem vele nincsen rendben valami.

2015. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megcsal, akkor nem ilyen érzékeny lenne, hanem máshogy féltékenykedne. Nekem is fura, főleg így, hogy ott volt a kisfia, tehát családos, mert más esetben még megérteném, hisz az ex az elég kényes pont.

De bírom az ilyet, hogy úgy fogalmazol hogy a saját pontjaidat kiemeled és így tálalod a gyk felé ahol többségben nem gondolkodnak úgy se, csak mondják ami eszükbe jut. Nos, több mint egy éve van barátod, akkor azért egy kapcsolatról van szó, nem csak egy partnerről, még ha utóbbi időkben nem is találkoztok. Miért nem? Ha neki ilyen rosszul esett, akkor lehet hogy komolyabban vesz téged és ő pl nem tenne idézőjelbe téged. Lehet, hogy itt van annak az oka is, hogy ilyen féltékeny, ugyanis ez a helyzet eléggé ki tudja hozni az ilyet, amikor nem tisztelik egymást eléggé, nem veszik egymást komolyan. Én pedig azzal hogy úgy kezded hogy tulajdonképp nem is barátod, neki pedig rosszul esik ha az exedet puszilod, ebből egy erős asszimmetriát érzek. Talán újra kéne tisztázni, hogy mennyire is vagy neki a barátnője, és legyen neked is annyira ő a barátod. egyszerűbben, most akkor mennyire vagytok fontosak egymásnak

2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

duplanyelves puszit jo let voln latni de szerintem azt mashogy hivjak,

te vagy a heti ribije a "baratodnak" tehat a kapcaja hisz em is fizet erte (vagy igen?) persze te tudod elvezed e vele igy...

2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már azzal is alázod, hogy "barátom" -nak hívod, idézőjelben... lol
2015. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed és…

Úgy érzem, két dolgot kell, tisztázzunk…

Egy: Neked jelenleg nincs kapcsolatod! Ez nem kapcsolat ha ilyet ritkán tudtok találkozni és csak ezért. A leírtakból én a többi hozzászólóval együtt azt érzem, hogy ez a dolog csal, azért van, mert félsz a magánytól. Sok ilyet láttam már, sajnos sokan vannak efféle dolgokban, csak mert jobban félnek a magány tol. Ezért belem mennek efféle butaságokba.

Tehát ha nincs is igazi kapcsolatod mit hisztizik pasi egy ártatlan puszi miatt. Nincs joga, ráadásul úgy viselkedik, mint egy hisztis had ne mondjam mi....

2015. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak szexkapcsolat. Semmi nem kötelez arra, hogy akár le is feküdj mással is. A puszi meg természetes egy közeli ismerőstől. A szexpartnered egy idióta. Mond meg neki, hogy vegyen vissza vagy nem lesz több dugás.
2015. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez már beteges féltékenység. Menekülj az ilyentől.
2015. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!