Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kevertem 2 barátnőmmel megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevertem 2 barátnőmmel megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Tegnap este csajos bulit tartottunk a barátnőimmel.3an voltunk és fürödtünk (bikinibe) aztán csókolóztunk. Van barátom, és egyik barátnőmnek is. Ez megcsalásnak számít? Ettől leszbik vagyunk? Először kevertünk egymással.

2013. márc. 17. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15/L
2013. márc. 17. 21:19
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem veszem annak
2013. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Ha azt se tudod, mit csinálsz, akkor mégis mi a jóistennek csinálod?
2013. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék emiatt,de rosszul esne.
2013. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kavartatok. És elég fura a helyzet, de ha egyszeri alkalom volt, és egyikőtök sem akar semmit a másiktól, mivel mindketten a barátotokat szeretitek, akkor én ezt el tudnám képzelni valami korral járó hülyeségnek is, és nem feltétlenül tekinteném megcsalásnak. De mivel te ezt megkérdezted, esetleg lehet, hogy bűntudatod van, ami már elgondolkodtató.
2013. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Megcsalásnak számít-e? Nem feltétlen, attól függ, a pároddal milyen normák szerint éltek, ő mit tekint annak, te mit tekintesz annak. Lehet, hogy kiborul tőle, de lehet, hogy legközelebb inkább beszállna.

Leszbik vagytok-e? Nem, ha a hetero kapcsolatod/kapcsolatotok őszinte vonzalmon alapul. Biszexuális, vagy bi-kiváncsi hetero lányok vagytok.

2013. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

"Lányok voltatok már hasonló helyzetben?"

Véletlen nem Te vagy ennek a kamukérdésnek is a szerzője? :D

:D na de mindegy...egs :)

2013. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak számít és biszexuálisok vagytok!

(Ez nem kíváncsiság... Hülye, aki ezzel jön!)

2013. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy legközelebb vegyetek már be egy ilyen buliba! :D

Hová valósiak vagytok? :$

2013. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem kevertetek hanem kavartatok. És megcsalásnak számít. Nem mellesleg divatri*banc is vagy. Élj együtt a tudattal :( És ha nem nősz fel értelmileg ne szülj gyereket a világra. Köszönöm az emberiség nevében.
2013. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!