Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Lassan kezd kiderülni számomra, hogy lehet, hogy nem csak a fiúk iránt érdeklődöm. Nagy a valószínűsége, hogy csak a kíváncsiság, mert még nem csináltam ilyet.

Nagyon nagyon szeretem a barátomat, egy éve vagyunk együtt, és nagyon sok mindenen mentünk keresztül. Vonzódom hozzá szexuálisan, tökéletesen ki tudjuk elégíteni egymást, különlegesen jó a kapcsolatunk.

Az utóbbi időben azonban az egyik távolabbi barátnőmmel elkezdtünk beszélni a témáról, kicsit becsiccsentett állapotban. Szerinte teljesen rendben van, a legjobb barátnőjével, ha együtt vannak bulizni és smárolhatnékjuk van, de mind a kettőjüknek pasija van, akkor smárolnak minden gond nélkül. Nekem meg megjött a kedvem, kíváncsi voltam, de végül nem mentem bele a barátom miatt.

Vele beszéltem erről, ő nem örülne neki. Megértem. De akkor is baromi kíváncsi vagyok. Viszont nagyon szeretem... Most akkor hogy is van ez?



2014. aug. 27. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez NEM megcsalás! Én örülnék ha ilyen barátnőm lenne! :)
2014. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem ismerem a barátodat de vesd fel az ötletet hogy egy lányt szeretnél bevenni 3n-nak neki is jó meg nekedis.
2014. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
óóó,hármasba!
2014. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony megcsalás, pláne, hogy a barátod nem örülne egy leszbikus jelenetnek, és ezt te is tudod.
2014. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes azt a kérdést feltenned és őszintén megválaszolnod magadnak, hogy ha a barátod tenné azt egy fiúval, amit te esetleg megtennél egy lánnyal, akkor az milyen érzés lenne neked, hogy hatna rád és a kapcsolatotokra.
2014. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha a pasid megcsalásnak tekinti akkor az

ha nem tekinti annak akkor nálatok nem az


szerintem ígyis-úgyis megcsalás :D

2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg vesd fel a barátodnak a 3-mast... Amúgy amit az egyik válaszoló írt, hogy ez ugyanolyan mintha Ő csinálná pasival, ez nagyon hülyeség... Nekem semmi bajom a meleg férfiakkal, de sokkal kevesebb nőt izgatnak, mint ahány férfit a leszbikus nők! A legtöbb férfinak bejönnek a leszbikus nők. Én szó nélkül benne lennék egy 3-masban, feltéve, ha te utána nem akarod 2 pasival :D
2014. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, megcsalás szerintem, viszont a barátod sem értem, hogy őt ez miért zavarja.

28F

2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!