Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, de még nem feküdtünk le egymással..és szóba került már párszor hogy ha szex lenne hogy szeretne kényeztetni,...pl.: orálisan és olyat is mondott ami elég furán hangzott először mert még az előző pasijaim nem csinálták..a fenék nyalás..szó szerint könyörgött hogy majd engedjem meg neki..ebből kicsit az jött le hogy elég perverz a srác ,mondjuk lehet ez nem hátrány szex téren mert úgy érzem engem is izgatna a dolog.. de az a baj hogy félek...tuti nem tetszene neki ami oda lent van mert hát van 1 kicsi aranyerem és szerintem ez taszító lenne ,nem olyan nagy de látható sajnos... nem tudom most mit tegyek pedig én is benne lennék a dologba de így nagyon cinkes :\



(L/21)



2015. jún. 6. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Könyörgök, feküdj le vele.

Ha nem teszed meg, oda minden reményem a lányokkal kapcsolatban :(

2015. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MI VAN ITT AZ EMBEREK MÁR NEM IS SZERETNEK NORMÁLISAN DUGNI CSINÁLJÁTOK NORMÁLISAN AZ IS JÓ MEGSÚGOM!!!POFÁM LESZAKAD! :DDD
2015. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:(
2015. jún. 6. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ezért nem szeretnéd. Ha ő továbbra is ragaszkodik a dologhoz, akkor megpróbálhatjátok, de legyen óvatos és türelmes veled. Ha pedig ezután sem tetszik, akkor tisztázzátok, hogy ez nem lesz és kész.
2015. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
létezik olyan akit ez nem zavar?
2015. jún. 6. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint melyik oldalról nézve? :)
2015. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy fel lesz izgulva, hogy nem fog fennakadni az aranyereden, ne görcsölj ezen
2015. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kis aranyérből lesz még nagyobb is, mert tuti, hogy nem áll majd meg a nyalakodás szintjén.
2015. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!