Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm retteg a teherbeesést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm retteg a teherbeeséstől, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrég lefeküdtünk. Durex extra safet(!) használtam és ejakuláció előtt időben kivettem. Az óvszer sérüléstől mentes maradt és végig jól volt felhelyezve. Nagyon retteg attól, hogy teherbeeshet, mivel az unokatestvére a tudomása szerint végig védekezett és mégis teherbeesett. Mindketten 18 évesek vagyunk, az aktus az ovuláció kezdetét megelőző nap volt és nem volt több egy percnél(de most nem ez a lényeg :D ) Nem tudom hogyan kezeljem, nem hallgat az észérvekre, állandóan retteg és sír, hogy bármikor teherbeeshet. Nagyon szeretem és szeretnék neki segíteni, de nem tudom mit tehetnék. Ötletek? És kérlek nyugtassátok meg, hogy tényleg nem eshet teherbe.

2015. máj. 26. 21:23
1 2
 1/11 Interferencia ***** válasza:
Jézusom... Kérdezze ki alaposan az unokatestvérét, hogy hogy is csinálták...
2015. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehetséges, hogy teherbe esett. Igazán lehetne több eszetek...
2015. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ennél jobban gumival kétlem, hogy lehetett volna védekezni és nagyon, nagyon valószínűtlen ennek az esélye. Nagyon sokat nem tehetsz, mint vársz, esetleg terhességi teszt, de szerintem fölös ( ám ha tényleg ennyire fél...).
2015. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között nem szex a szex!
2015. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de a barátnődnél valami nem százas. Óvszer volt rajtad ami nem lyukadt ki, nem is benne élveztél el. Akkor mitől fél? Merthogy teherbe csak úgy eshet ha sperma kerül a hüvelyébe arról pedig itt szó sincs.

Ha ennyire parázik csináljátok popsiba.

2015. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előváladék szivároghatott ki a lyukas gumin és attól eshetett teherbe. Megnéztétek nem szakadt ki? A legapróbb lyukon is kimehetett egy életerős sperma.
2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En azota vagyok ilyen, miota spiral mellett lettem terhes. Szerintem ha duplan vedekeznetek, pl gumi es fogamzasgatlo tabi, akkor a baratnod is nyugodtabb lenne. Ha nem segit az sem, akkor sajnos pszichiater segitseget kell kerni .. ha tudok valamiben segiteni irj.
2015. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is segítene, ha több módszert is alkalmaznátok! Én a fogamzásgátlót ajánlom és használhatnátok óvszert is mellé. :) Az egészséges aggodalom nem árt, de ez már tényleg túlzás...
2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb 2 gumit húzz fel az a biztos :D
2015. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe.38 ***** válasza:
Popiba? Kicsi az esély hogy ott fogan meg. Azaz nulla.
2015. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!