Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Latex allergiám van, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex allergiám van, mit tehetnék amikor "előjön"?

Figyelt kérdés
Latex allergiám van és ha olyat használunk beduzzad a hüvelybemenetem, kipirosodik, csíp, égető érzés szinte rögtön, a duzzanat napokig megmarad és a folyásom is sűrű nyúlós, nagyon sárgás kb 4 napig azt hiszem. És az lenne a kérdésem, hogy mit tehetnék ha ez az allergia előjön? (ez akkor szokott előfordulni ha csak latexes óvszert tudunk használni, mert csak az van kéznél vagy egyéb eshetőségek)Akinek még van ilyen allergiája, mit szokott szex után vele csinálni? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem latexallergia,mert annak viszkető és kipöttyösödő tünete van


egyébként azt tehetnéd, hogy latexmentes óvszert használsz.

2015. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valszeg gombád van,a barátoddal oda-vissza fertőzitek egymást,illetve más betegséget kaptál el
2015. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is latexallergiám van, a megoldás a Lifestyles SKYN latexmentes óvszer.


(Reklámot hallottak)

2015. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lifestyles SKYN latexmentes óvszert használunk úgy nincs is semmi gond. Nem hinném hogy gomba lenne mert nekem pár nap alatt teljesen elmúlik és nincsenek is olyan kellemetlen tünetek. Minden alkalommal használunk óvszert, nem hinném hogy egymást fertőznénk, és neki semmi baja.
2015. ápr. 2. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor vegyél mindig latexmenteset

ennyi ésszel szabadlábon

2015. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyenem van. De nekem ez még fokozódott azzal, hogy olyan brutál savas (és sok) lett a nedvem szex közben a gumitól, hogy ha pl lovaglóban voltam, lefolyt a barátom golyóira, és napokra piros csíkokat mart bele. Elegem volt belőle, nem vacakolok most már óvszerrel, egyikünknek sem jó úgy. Tablettával bárhol, bármikor, akár gazdaságosabban is (napi kétszer...) teljes lelki nyugalommal lehet szexelni, és még az sincs, hogy hopp, ha nincs latexmentes, akkor fáj és kellemetlen. Őszintén szólva a tablettának eddig kevesebb mellékhatásával találkoztam, mint a gumi esetében, sőt. Órára pontosan meg tudom mondani mikor jön meg, és még csak nem is fáj :) Na, szóval igen. Én ezt választottam. Azóta semmi bajom, egyszer nem fájt a szex.
2015. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!