Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm retteg a teherbeesést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm retteg a teherbeeséstől, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrég lefeküdtünk. Durex extra safet(!) használtam és ejakuláció előtt időben kivettem. Az óvszer sérüléstől mentes maradt és végig jól volt felhelyezve. Nagyon retteg attól, hogy teherbeeshet, mivel az unokatestvére a tudomása szerint végig védekezett és mégis teherbeesett. Mindketten 18 évesek vagyunk, az aktus az ovuláció kezdetét megelőző nap volt és nem volt több egy percnél(de most nem ez a lényeg :D ) Nem tudom hogyan kezeljem, nem hallgat az észérvekre, állandóan retteg és sír, hogy bármikor teherbeeshet. Nagyon szeretem és szeretnék neki segíteni, de nem tudom mit tehetnék. Ötletek? És kérlek nyugtassátok meg, hogy tényleg nem eshet teherbe.

2015. máj. 26. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Osztom a 7-es válaszoló véleményét.

Ha ennyire retteg a barátnőd a teherbeeséstől,akkor valóban védekezzetek még pluszban gyógyszerrel is ha megoldható.

Egyébként sem nyújt önmagában egyik módszer sem 100%-os védelmet.

Ha pedig már kóros a félelme,akkor valóban szakemberhez kell fordulni a problémával.

2015. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!