Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van, akit segít az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van, akit segít az anál előtti beöntés, és az egészségügyi problémákon is segít?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs beöntésre szükségem, mivel a seggem tabu.
2015. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi problémám nincs, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de análba nélküle nem kezdek.
2015. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen eü problémád van?
2015. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joe.38 ***** válasza:
76%
Sok manöken hogy arcbőre es bőre sejmes és tiszta legyen napi szinten reggel este beöntést vegez. Tanácsolják is nekik úgynöksegi referensek. Ferfiaknak orvos is tanacsolja mert köztük nagyobb % a vastagbelrák kialakulása a pangó szeklet miatt. Beöntest ez megoldja. Ezeket én se tudtam. Meg is lepödtem. De a tény tény. A mereg méreg. Ha nincs ott akkor pl. pihen a bel Nem dolgozik. Nem kell a szervezetnek majnak bőrnek elvegezni a meregtelenítest vagy jó részétől megszabadul ugy. Ez olyan mint a böjt is. Ez is pont a kaja az abban levő felesleg azaz mereg hiánya miatt a test lecsillapodik megnyugszik kivirul. Szakaszok vannak a napi eletritmusban. Aludni is kell. Én nem csinálom a beöntest. Nem is javaslom. De logikus amit erről.olvastam es most atadom. Döntse el mindenki maga mi kell neki.
2015. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres beöntés számomra kellemes és egészséges.
2016. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!