Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyit számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a beöntés a anális szexnél?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ha tiszta a végbél nincs benne fekália akkor a fertőzés veszély 10% de ha a lány szex közben össze k*ksizza magát vagy a végbelében fekália van és a fityma a makk szex közben érintkezik vele akkor a fertőzés veszély 90%. De mennyi esély van arra hogy beöntésel 100% hogy nem csokizza össze magát?vagy maradhat bent egy kis víz ami szexközben forró csokiként távozik ?az fertőző?

2015. máj. 25. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha óvszert használsz, ami mindenképp célszerű, akkor tökmind1. Egyébként számít, de nem kötelező.
2015. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen százalékos kérdésekkel mégis mit lehet kezdeni?


Tegyük fel az aktus előtt (ott helyben,álló f.rokkal) a tableten kiszámítod hogy 17.3456% esély van a fertőzésre, utána mégy az orvoshoz mert bajod van, akkor ez a szám majd segíteni fog bármit is? Használj gumit, kész.

2015. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az meg jellemzően eszedbe se jut, hogy a lány mit kaphat el TÖLED gumi nélkül.
2015. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gumi anális szexhez?ez most új nekem
2015. máj. 25. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Jó reggelt! Igen,gumi anális szexhez! Nemi betegségekről hallottál már? HIV mond valamit? Vagy hepatitis?


Komolyan, csattogós lepke kéne nektek, nem a szex...

2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos.

Anális szex meg minden de alapokkal nincsenek tisztában!

Utána meg szaladnak az orvoshoz meg jönnek a hülye kérdésekkel,hogy lehetek e terhes az anális szextől?stb.

F40+

2015. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe.38 ***** válasza:
39%
Popi szexhez gumi? Ez igen. Akkor minek az anál ha már gumi akkor lehet puniba is. Anál pont azért mellemes és jó és kell mert elhagyható a gumi. Nem kell gyerektartást fizetni egy életen át. 20 eve nyomom a lányok popiját soha semmi bajom nem lett. Punciból kétszer is kaptam mar nyavajat. Persze létezik fertőzés levegóben is lehet. Csókban is. De hát igyekszem partnereim megválogatni. Aki meg aggódós nagyon parás hát mérlegeljen! Ha steril szexet akar mosson kezet domestosba és verje ki magának. Így tuti nem kap el semmit. Vagy beleveszi a kkckázatot és élvez egy nagyot. Kinek mi éri meg. Én úgy vagyok hogy kockázat nélkül semmit nem kap az ember. Az élet meg rövid és még ezt se élvezzem? Úgy is meghal mindenki.
2015. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe.38 ***** válasza:
60%
Nem csak az számít - anál szexnél a pénz is. Minél több van a lányok annál anál oda adóbbak.
2015. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!