Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik típust választa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik típust választanátok? És bi-/meleg pasik?

Figyelt kérdés

A felvetés/gondolatjáték a következő:


Szexelni akartok, és két pasi (szerszám) közül választhattok:

a., Hosszabb. A tövénél vastagabb, a vége felé csúcsosodik, kicsi, a pénisz testébe szépen simuló a makkja. (rakétatípus)

b., Rövidebb, zömökebb. A vége felé vastagodik, ráadásul hatalmas, kiugró, karimás makkja van. (bunkós típus)


Ha indokoltok is, miért praktikusabb, jobb érzés egyik vagy másik, az szuper. Remélem, sok hasznos válasz összejön.


Szeretném kérni, ne variáljatok, hogy egyik se, vagy az egyikből ez, a másikból az, mert pont az a lényeg, hogy e kettő közül kinek melyik a nyerőbb anatómiailag, szexológiailag (orális szex, behatolás), de akár vizuális érvet is mondhattok.


És a kérdésre válaszoljatok, ne fussunk üres köröket, hogy nem ez számít, meg akit szeretek, annak úgyis mindegy, milyen, meg nem a farkával jövök össze, hanem az emberrel, hisz ez nyilvánvaló, de itt most két típus értékeléséről lenne szó.


Köszi előre is! :)



2015. jún. 2. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
a-ról és b-ről nincsen inkább kép?
2015. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orálisan az A a nyerőbb és behatolás szintjén is inkább. Volt mind2vel dolgom már és igazából az A hosszabb távon több örömöt tud nyújtani. (bár lehet azért is igaz ez mivel a B-t hordozó srác egy sggfej volt)
2015. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább a B típus. Általában a körülmetélteknek ilyen és én imádom a metélt farkuakat !
2015. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden képen a b típust választanám. Talán mert férfiasabb vagy nem tudom. Mindenesetre látványra jobban felizgulok tőle.
2015. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kettő közötti, mint az enyém. Egyenletes vastagságú, nincs nagyon kiugró makk-karima, hosszúkás, de nem túl elnyúlt makk.
2015. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a b választanám , a méretemből adódóan,
2015. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


Kifejtenéd?

2015. aug. 16. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a B-t választanám. Szerintem sokkal férfiasabb, nekem küllemre is jobban tetszik. Orális szexnél végképp. Mondjuk az anális szexnél... Hát nem is tudom.. Talán akkor is a B :) 23/F/M
2015. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az A-t választanám, behatolásnál az egyértelműen jobb nekem. Orálnál meg talán a B jobb, de ott úgyse az én élvezetem a tét. Szóval összességében az A.

19/L

2015. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind2 tokeletes:D
2015. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!