Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt vagy léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt vagy léteznek heterók akikből meleg lett, vagy valamilyen dolog folytán áttértek a meleg élethez? F

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahogy én tudom ez nem döntés kérdése..
2015. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szexualitással, születni kell és nincs olyan, hogy heteróból, homoszexuális lett, vagy fordítva.

Amúgy meg, ha jobban érdekel a téma, akkor itt olvashatsz róla: [link]

2015. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én először biszexuális voltam és utána lettem csak meleg, én így érzem, és leszarom h melegnek kell születni, mert ez egy baromság
2015. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ftf1983 ***** válasza:
Inkább az a helyesebb megfogalmazás, hogy valaki heteró életet él és benne van a vágy csak elnyomja vagy nem érzi, de aztán előjönnek ezek. Személyesen ismerek olyat, akinek egy 30 évesen jött el és van, akinek 20 évesen.
2015. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Elterjedt a köztudatban, h "aki meleg az így született", de ez így önmagában nem elfogadható és nem is bizonyított.

Vannak traumák, amik után egyes emberek a saját nemük felé fordulnak. Tudok konkrét példát is, amikor a kamasz fiút rábeszélték, hogy a nővérével szexeljen (ő felnőtt volt). Érthető módon megundorodott a nőktől. Ennél kisebb törések is okozhatnak ilyet.

Ami nagyon fontos szerintem, hogy a környezet is lehet traumatizáló. A szülők, nevelők hatása nem hagyható figyelmen kívül. Legtöbbször a túlféltő, birtokló, vagy az extrém elutasító anya, rideg, elutasító vagy teljesen férfiatlan apák kombinációja befolyásolhatja a nemi identitás kialakulását.

2015. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az jutott az eszembe,... Lehet, hogy az elvált szülők fiú gyermekét az anya neveli és nincs megfelelő apa képe. Így a családon belül nincs apa, aki példát mutasson a fiú gyereknek, nincs férfi, aki felvilágosítaná a helyes férfi viselkedésről. Csak az anya van, aki nem képes férfiként gondolkodni, hiszen nő, így képtelen férfi mintát adni a gyerekének. A nőiesen nevelt fiúból könnyen lehet homoszexuális érzelmű, hiszen sose látott igazi férfit maga előtt.

Nem akarok bántani senkit, csak elgondolkodom azon, hogy mennyi kárt okoznak felbomlott családok, az elvált szülők, vagy a gyermeküket egyedül nevelni kényszerülő szülők a saját gyereküknek. A homoszexualitásért és a rengeteg szexuális zavarért sokszor az agyon terhelt szülő az igazi felelős. Nem csak megérteni, hanem segíteni is kellene.

2015. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#3:

Az alapvető kérdés az, hogy a heteroszexuálisból, lett-e valaki homoszexuális (vagy fordítva). Te biszexuális voltál, ami ugyancsak más (vagyis mindkét nemhez vonzódtál). Te nálad, csak annyival lett másabb, hogy később csak a saját nemedhez vonzódtál. Ugyan ez is változás, de más, (mivel nem heteró voltál).

#5:

Dehogyis nem bizonyítható, csak ez is, kamaszkorban jön elő a legjobban.

Trauma. Érdekes, de ez csak feltételezés, viszont az aszexuálisok is léteznek, vagyis ha valaki fiú létére undorik a nőktől (a példádnál maradva), még nem lesz homoszexuális. Aszexuális sem feltétlenül, de ez, viszont az illetőtől függ.

#6:

Engem is, anyukám nevelt, de ettől még hetero szexuális vagyok.

30/F

2015. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ftf1983 ***** válasza:
100%

A 6-os hozzászólásra reagálva:


Milyen a helyes férfi viselkedés? Nagyon sok meleg barátom a klasszikus apa, anya, gyerekek, kutya, macska családban nőtt fel és meleg lett. És sok heteró apa nélkül nő fel. Arra is van már példa nem is egy, hogy azonos nemű párok neveltek fel gyerekeket és heterók lettek a gyerekek. Nem attól lesz valaki meleg, mert látja, hallja, tanulja, ez az emberben van. Az egy másik dolog, hogy ezek a vágyak, érzések mikor és hogyan jönnek elő és az ember elnyomja-e.

2015. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

7:

Nem bizonyítható.

A traumatizációs hatás nem feltételezés, irodalma van a pszichológiában. Mint minden ez is különböző hatással van különböző típusú emberekre. Egy gyermekkori molesztálás miatt az egyik ember teljesen elfordul a szexualitástól, a másik pedig minden útjába kerülővel lefeszik, harmadik saját neme felé fordul. Attól, hogy nem mindenkinél ugyan azt a hatást váltja ki, nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy vannak akiknél ez történik.

2015. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9:

Mi nem bizonyított? Az, hogy valaki homoszexuális, de ezt, nem egy trauma váltotta ki belőle? Pedig ez is létezik, attól függetlenül, hogy ezt, elfogadod-e.

A traumákkal meg óvatosan, mivel te is írod, hogy ez, egyéntől függ, hogy kiből mi vált ki.

Ha már itt tartunk: mi a helyzet az elektrosokkal? Pontosan az ehhez hasonló esetekre gondolok - [link]

2015. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!