Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak utazgatnék a nagyvilágban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak utazgatnék a nagyvilágban és szexelnék össze-vissza, másnak is ez az álomélet?

Figyelt kérdés
28/N.

2015. máj. 31. 11:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

40: Szerintem a világban legalább minden 2. lottónyertes dolgozik tovább. Főleg ha "csak" százmilliós nyereményekről beszélünk. Ennyi erővel minden jólfizető állásban lévő ember is felmondhatna párév után. A bátyám pl kb évi 30 milliót keres (nem magyarban), az pár év alatt felér egy lottónyereménnyel, de attól még nem mehet nyugdíjba. Hamar elfogyna a pénz.


A kérdezőnek: Igen, nekem is ez az álmom. :) Szeretek utazni, 30 éves fiúként nagyon tapasztalatlan vagyok, pedig megőrülök a női testért. Csak sajnos visszahúzódó típus vagyok. Volt szerencsém egy thaiföldi nyaraláshoz, ahol kipróbáltam 1-2 lányt is, és életem legszebb élményeivel lettem gazdagabb. :) Már sokszor eldöntöttem, hogy ha nyerek a lottón, első dolgom lesz repülőre ülni. :)

2015. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
40-es van egy konyv azt hiszem a lottonyertesekrol, abban mondjak hogy kb az osszes elvesztette a nyeremenyet par ev even belul. de pl a tanar aki nagyon szereti a diakjait es oktatni az dolgozna, az edzo aki imad sporoltni es felkesztieni masokat azis, a muvesz festo akarmi, en szeretek barkacsolni meg eddig nem sok mindent adtam el de ha sok penzem lenne is csinalnam csak mas szinten. szoval ha tenyleg abbol keresed a penzt ami a szenvedelyed azt csinalnad ha penzed is lenne. maskepp mit er az elet? egesznap husolni a tengerparton? en par napnal tovabb nem birnam. plusz azert koltekezni sem lehetne a vegtelensegig hiaba nagy a nyeremeny.
2015. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Utolsó mondja jól! Én példáúl programozónak tanulok, ez a döntés amolyan arany közép út volt nekem... Ez valamennyire érdekel, megtudok majd belőle élni és a ponthatár max. erre lett elég. De nem baj, mert ez tényleg érdekel. Ugyanakkor, ha lottót nyernék akkor, bár nem hagynék teljesen fel a programozással sem, inkább a zenével szeretnék foglalkozni. Egyébként én is szeretnék utazni, nyelveket tanúlni, kultúrákat megismerni... Megtapasztalni az életet a lehető legtöbb féle képpen, de ebbe az is bele tartozik, hogy egyszer letelepedjek, feleségem legyen, meg gyereke(i)m. Szerintem egézséges az is, ha valaki sokat akar szeretkezni, de spec. nekem már egy idő után unalmassá válna az érzelem nélküli szex.


A helyes írássi hibákért sorry! Nem az erőséggem 19/f

2015. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!