Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet? Mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párommal egészséges, normális a kapcsolatunk az ágyban. Nem szoktunk análozni stb..

De van egy kis problémánk..

Hogyis mondjam..

Amikor csináljuk.. És elmegy.. Hirtelen kipottyan belőle egy kb kisujjnyi kaki..

Igen durva de nem viccelek..

Először azt mondtam, hogy oké, biztos előfordul.. De hetente 3x már kicsit sok.. Nagyon kellemetlen..:/

Mitől van ez?? Vagy lehet, hogy direkt csinálja?


2015. máj. 30. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legalabb az elozmenyeket torolted volna. Latom engem alazol ezen az oldalon.... koltozhetsz haza!!!
2015. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nemis baj.. Elegem van már belőle, hogy rendszeresen leszaroda herezacskómat..

Tudom, hogy direkt csinálod..

A tvt meg szépen kifizeted!!

2015. máj. 31. 18:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudod mit?;) igen direkt csinaltam mert soha nem tudtal kielegiteni!!!!! Nem fizetek en semmit!!!! Honapokon at eltartottalak.... neked kene fizetni. Bezzeg amikor ugy jottel haza hogy besz*rtal es mostam a gatyad... en nem irtam ki ide... te....
2015. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!