Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek őszintének kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őszintének kéne lennem ebben, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van barátnőm már jó ideje. Tudja is hogy előtte egy nagy szoknyavadász pasi voltam, de konkrétumokról fogalma sincs.


Nem egy ilyen csajjal találkoztunk már itt-ott akik megismertek, mert hát már azelőtt bent voltak az ágyamban, és elég kellemetlen volt a szituáció, barátnőm se értette mi a gond.


21 éves vagyok, de szinte heti kétheti rendszerességgel szexeltem barátnőm előtt. (vele is csak szexnek indult... de több lett.)


Barátnőm már kérdezte, hogy mondjak valami számot, vagy rendszerességet de mindig leráztam. Vagy mondjam meg neki őszintén hogy több növel voltam együtt mint ahány évesek vagyunk összesen? A duplájánál is többel?


Számokat én sem tudok, mert szerintem hülye aki ezt számolja...


Itt az a zsákutca hogy ismer, és ő vele is szexeltem elsőnek csak, szóval azzal tisztában volt hogy faltam a nőket, de most őszintén ha neked mondanák oda hogy figyú hát csak 100+ nőről van szó, te mit reagálnál? Mert ez még számomra is ijesztő. Mert ha a rendszerességét nézzük a dolognak akkor ritkán szexeltem, de már érettségi előtt rendszeres volt, szóval mivel elég hosszú ideig tartott a dolog, ezért a sok kicsi is sok.


2015. máj. 29. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Rohannék a nemibeteg-gondozóba.

Nekem ilyen pasi nem kellene, az egyszer biztos.

2015. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van papírom, enélkül nem kezdett volna gyógyszert szedni. főleg hogy tudta hogy nőkkel voltam együtt...
2015. máj. 29. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elég lesz fele annak a számnak, ha ól megvagytok együtt, nehogy emiatt menjen tönkre. Az az időszak már elmúlt...
2015. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondd meg, ha úgy gondolod, el tudja viselni az igazságot, de semmiképpen ne hazudj!


Én annak idején párom hasonló kérdésére (hasonló szituban) csak annyit mondtam: "Hidd el, nem akarod tudta...". Rájött, hogy tényleg nem akarja tudni. :D


Ha ezek után is kérdezte volna, megmondtam volna az igazat. Onnantól az ő felelőssége, hogyan birkózik meg vele.

2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*""Hidd el, nem akarod tudni..."
2015. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el neki! Minél több nővel volt egy férfi, annál jobban kell a nőknek.
2015. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a helyzetben vagyok a párommal. Eleinte kérdezgettem, de mindig azt mondta, hogy ő se tudja, hogy mennyi, de ha tudná se mondaná meg. Még a nagyságrendet sem árulja el nekem. Cserébe viszont őt sem érdekli az én előéletem.

Igazából egy éven belül meguntam a kérdezgetést és elfogadtam a helyzetet. És nem rossz így. Lehet, hogy rosszabb lenne, ha tudnám.

2015. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jó de azért a barátnőm tudja nagyjából hogy nem 4-5 emberről van szó... a környezetéből csak az egyik barátnőjével voltam együtt.


De mikor összefutok egy ilyen lánnyal és esetleg nem vesz észre, vagy észrevesz és köszön, a barátnőm meg ott van, hülyén érzem magam. Előfordult már 2x-3x.

2015. máj. 29. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:

A ti esetetek azért speciális, mert a csaj úgy ment bele, hogy tudja, hogy faltad a nőket előtte is... szóval úgy, hogy tudja, ő is szexkapcsolatnak indult, hogy volt szexuális múltad jócskán, hogy fennáll az esély a nemi betegségekre (mert hát azt nem tudhatta, kikkel meg hogy csináltad), hogy nem voltál egy szende szűz kissrác... neki sztem nem lesz annyira megdöbbentő, nyugodtan elmondhatod, sztem nem fog elhagyni, és értékelni fogja az őszinteséget... gondolom, azért kérdezi, mert sejti, hogy ilyen nagyságrendű lehet a dolog.


Más lánynál már más lenne a helyzet, olyannál, aki nem ismeri a múltad, és eljátszottad volna neki a hősszerelmest... akkor is az őszinteség lenne a legjobb út, mert ígyis-úgyis kiderül, hogy volt ott pár kufirc, csak ott nagyobb az esély rá, hogy a lány lelép, főleg ha romantikusabb, naivabb lelkivilágú.

2015. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!