Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán enm kellet volna ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Talán enm kellet volna ennyire őszintének lennem? Most mit gondolhat? Tudom hogy olyan syemély akivel meg lehet ezt beszélni, de attól tartok hogy nem volt erre felkészülve. Nem kellet volna?

Figyelt kérdés

Szerintetek rosszul döntöttem?


Egy számomra fontossá vált személlyel az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk és aligha beszéltünk... és én ma meg irtam neki üzenetbe, mivel nem vette fel a telefont hogy szeretném ha újra beszélnénk? Szerintetek elijesztem őszinteségemmel?


Nem voltunk együtt és nem is leszünk. Osztálytársak vagyunk és padtársak voltunk. S mióta nem vagyunk azok azota aligha beszéltünk normálisan 3-4 bő mondaton kivül...



2014. okt. 22. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval elrettentő dolog megírni egy volt padtársnak, hogy de jó lenne dumálni egyet? :D
2014. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne kellett volna? Én mindig az őszinteség híve vagyok. Ez nem valami nagy meglepetés azért, hogy beszélgetni szeretnél vele, amit tartogatni kéne. :D

Megkérdezted, ha ő is akar, válaszol, ha nem, nem. Ennyi.

2014. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is az öszinteség hive vagyok csak az a baj hogy nem sikerült ezt személyesen megbeszélni.. de nem akartam továnn halogatni :)
2014. okt. 22. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!