Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kaptatok már el valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kaptatok már el valakit vagy rajta valamin? Szex, maszti, meztelenkedés.

Figyelt kérdés

Lányok volt olyan akaratlanul is de láttál péniszt,valakit szexelni ,masztizni?meztelenül?Vagy téged ilyen féle esetekben?

kor?



2015. máj. 28. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 16 éves voltam amikor anyámat rajtakaptam hogy a fiatal munkatársával meztelenül fekszenek az ágyon és csókolgatják puszilgatják egymást. A vicc az egészben az volt hogy a srác akkor alig volt 23 éves anyám meg 37 éves volt. Nekem tetszett a srác, jó fej meg kedves volt. Előtte is sokat járt át hozzánk mert anyummal ketten élünk mióta apum meghalt, és anyumnak ugyan sok férfi barátja van de egyedül ez a srác volt az akire tudott számítani a ház körüli munkákkal kapcsolatban. Sokat járt át segíteni anyumnak, nekem is segített a tanulásban és sokat is mentek el együtt kirándulni meg minden. Amikor résnyire nyitva maradt az ajtajuk és én suliból előbb mehettem haza akkor bekukkoltam de nem hallották hogy otthon vagyok és hát eléggé sok mindent láttam. Én akkor nagyon megijedtem ettől és kivonultam inkább az udvarra. De ezt meghallották és jött ki anyum utánam, és beszélgettünk a dologról hogy köztük ez a nagy helyzet és próbáljam meg elfogadni hogy lehet hamarosan együtt is fogunk élni a sráccal mert anyukám teljesen belehabarodott és a srác is ugyanígy érzett. Nagy volt köztük a szerelem, de hamar véget is ért, mert rájöttek hogy a nagy korkülönbség és ugye hogy a srác inkább hozzám való lenne így végül szakították és a barátságuk is kárba veszett. A srác új állást keresett mert nehéz volt neki bejárni így dolgozni. Anyumnak nagyon hiányzott a srác, persze utána is előfordult hogy anyumat szintén rajtakaptam a sráccal amikor a fürdőszobában egymást fürdetik meztelenül.


Én 19 éves voltam már amikor a jelenlegi barátomnál aludtam. Neki van egy bátyja meg egy nővére. Családi összejövetel volt, mindenki ott volt. Én éjjel wc-re mentem és amikor mentem volna be a fürdőbe megmosni a kezem mert külön volt a wc akkor láttam a pasim bátyját hogy áll a kád mellett meztelenül és keményen dörzsöli a férfiasságát :D


Akkor annyira meglepődtem hogy hirtelen fordultam és nekimentem após jelöltemnek akkor mind a hárman elég kínosan éreztük magunkat de másnap reggel csak kuncogtunk ezen :D

2015. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Engem anyosom és aposom kapott rá a fiával kora reggel nagyon ciki volt kopogott és mondtuk hogy nejöjön be de abba a pillanatba rá nyitott és bejött mindent látott ez sex volt kutya poz... ez az anyos volt...

az aposom 69 közbe kapott rá minket ez cikibb volt mert mind a ketten full bevoltunk izgulva és aposom akkor nyitott be mikor elélveztem és megált és bámult rám ... aposom töbször is rajta kapott minket konyha pult napali közepén !! Szv igy kicsit gáz volt 18L 32F

2015. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!