Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kaptatok már el valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kaptatok már el valakit vagy rajta valamin? Szex, maszti, meztelenkedés.

Figyelt kérdés

Lányok volt olyan akaratlanul is de láttál péniszt,valakit szexelni ,masztizni?meztelenül?Vagy téged ilyen féle esetekben?

kor?



2015. máj. 28. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Láttam a szüleimet meztelenül szeretkezni.

Ekkor kb. 9 éves voltam. Most 17 vagyok.

2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a nővérem rámnyitott matyi közben de szerencsére épp el tudtam rakni a cuccost.
2015. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Kaptam már rajta öcsémet maszti közbe véletlen.

2015. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ràm már nyitottak miközben masztiztam és sajnos le is buktam. 16/L
2015. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Le is buktam, plusz rajtakaptam a bátyámat (meleg) a pasijával.

17L

2015. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a szexet meg elhiszem de masztizni hogy a f#szba lehet ugy hogy rajtakapnak?
2015. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

a tesómat rajta kaptam, de megálltam és néztem (rés volt az ajtón) és amikor spriccelt a levegőbe, akkor nevettem egyet, amit rögtön észrevett és nagyon hülyén reagált le.


Nagyjából ez volt a sztori: megláttam hogy maszturbál, néztem észrevétlenül, elélvez, nevetek egyet, ránéz a résre, meglát engem, elrakja azt amit el kell, de még a gatyájába is lőtt ugyanis láttam hogy elfoltosodott a nadrágja.


Mindig is érdekelt hogy csinálják a férfiak, én meg ha már észevetérlenül láttam, gondoltam végig nézem, sosem gondoltam hogy a legnevetségesebb pont lesz ez ami a tesómról jut eszembe.

2015. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer szerintem a kulon angoltanaromat kaptam rajta a ferjevel.

Mentem orara es mivel nem kell kopognom az ajton igy siman csak benyitottam ahogy mindig. Ott az a latvany fogadott hogy a tanarnom fekszik a kanapen elegge erdekes pozban a pasi meg kapcsolja az ovet.

Utana a pasi kiment de elotte adott egy csokot a tanarnak aki utana racsapott a seggere :D

Nem mertem rohogni. Megkert hogy ne ertsem felre a helyzetet es mondott valami olyat hogy csak az inget vette at a ficko.

2015. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is volt benne részünk,hogy meztelenek voltunk és váratlanul be jöttek az udvarba,De olyan is volt,hogy sex közben nyitottak ránk.35/N
2015. máj. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer én is rajtakaptam bátyámat. Párszor már csináltam olyat, h reggel amikor már felkeltem, bementem a szobájába, ébren volt, de még az ágyban és csak úgy befeküdtem mellé.

Igen ám csak egyszer mikor felhajtottam a takarót h befeküdjek mellé, láttam h meztelen és áll neki. Gyorsan visszahúzta a takarót és alatta felvette a gatyáját. Aztán csak nevettünk az egészen. 16/L

2015. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!