Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak az állandóan...

Mit csináljak az állandóan meztelenkedő szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok prűd, de amit ők csinálnak az egyszerűen tűrhetetlen.


Ilyen hidegben is képesek néha meztelenkedni az udvaron, nyáron még rosszabbak.

A kerítés alacsony a két telek között.


Van egy hintaágy az udvarukon, tegnap is a férfi délelőtt kiült oda fürdőköntösben, de úgy, hogy a köntös szét volt nyitva és még terpeszkedett is.

Vannak nekik gyerekeik is, elég kicsik még.Nyáron ők is szinte csak ruha nélkül mászkálnak az udvaron.


Próbáltam már velük beszélni, de azt mondták nem értik mi a bajom, meg, hogy ez természetes és joguk(!) van rá, mivel a saját telkükön belül történik.


Amúgy nem magyarok, hallottam, hogy más nyelven beszélgettek egymással.A nyelvük kicsit hasonlít a némethez, de nem német és nem is angol.



2015. febr. 23. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mond, hogy szexeljetek együtt. Kiváló lehetőség ! Add meg privibe a címüket, megyek hozzájuk gruppiba
2015. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Bezzeg,ha szép jányok meztelenkednének azt nem bánnád?
2015. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Hívd el magadhoz a haverjaidat, és amikor ismét meztelenkednek, kezdjetek el csoportosan maszturbálni úgy, hogy ők is jól lássák.
2015. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Emeld meg a kerítést. Ültess elé magasra növő növényt. Akár napraforgót .
2015. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sövény kell oda.Aztán nem soká már nem lehet átlátni.Meghagyod magasabbra ,s jó lesz az.
2015. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
És ez téged miért zavar? Testképzavarod van?
2015. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Videót a netre.
2015. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Igen, pl az már eléggé elriasztó lenne, ha a youtubon látnák vissza a péniszriszájukat, mert mindenki röhögne rajtuk a CBA-ba meg a melóba
2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem kéne àllandoan a szomszédot kukkolni. Tujaval meg lehet takar I a kerítést. Én egyebkent a minden lében kanál nyugidijasokat-okoskodó unatkozókat nem bírom. A szomszéd max köszönjön de mas a ne pofazon bele.
2015. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:

"de nem német és nem is angol"


Holland?


Amúgy kérj birtokvédelmet a jegyzőtől. De egyszerűbb a sövény és akkor van esély egy relatíve jó szomszédi viszony megtartására is.

2015. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!