Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet jelenteni a Jehovist...

Fel lehet jelenteni a Jehovistákat amiért állandóan házalnak és istentelen időpontokban becsöngetnek?

Figyelt kérdés
9 előtt mégtelefonálni sem szoktunk, nem hogy becsöngetni, már nagyon elegem van
2014. dec. 1. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Körbe fognak röhögni, ha feljelentesz valakit, mert 9 előtt becsenget hozzád.

Húzd ki a csengőt, vagy vedd ki belőle az elemet este és rakd vissza, amikor már nem pihentek.

2014. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
... Vagy nem tudom, hogy ki lehet-e valahogy kapcsolni a csengőtöket, ha igen, az a legjobb megoldás.
2014. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Csengő kikapcs.
2014. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Be kell szerelni a csengőbe egy másik kapcsolót belülre, ami azt csinálja, hogy ha ki van kapcsolva, akkor csengetés helyett világít. Simán csak kikapcsolni azért nem érdemes, mert akkor soha nem kapcsoljátok vissza, és senki sem tud csengetni.
2014. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Menj ki eléjük démonszem kontaktlencsével és vámpírfogakkal, tök feketébe öltözve. Hidd el, leszállnak majd rólad. :D
2014. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet...
2014. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szántóvető ***** válasza:
igen.
2014. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kellene csak kártérítést kivasalni belőlük, és soha többé nem jönnének. Volt már itt példa rá, hogy kárt okoztak (pl. odaégett ebéd).

Persze ez ma és itt lehetetlen.

2014. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen becsöngetnek, az zaklatás. Mondjuk bizonyítani nem lesz egyszerű.

Inkább beszélj velük, hogy ne tegyék. Nekik sem érdekük a balhé. Vagy beszélj a vezetőjükkel.

2014. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Ti buták vagytok? Egyszer kimész, megmondod nekik, hogy nem szeretnéd ha többet jönnének és kész. Nem fognak többet jönni. Fogadjunk, hogy még egyszer sem beszéltél velük (tudom, hogy azt fogod mondani, hogy de, de én meg erre azt válaszolom, hogy az interneten bármit lehet mondani; én meg ismerem a Jehovákat és tudom, hogy milyenek).


Bas zki azért a magyar mentalitás nem semmi ám, ami itt is kiütközött.... Csengőt átkötni... haláli.

2014. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!