Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoljak, ha barátnőm...

Mit gondoljak, ha barátnőm állandóan azt kérdezgeti átjöjjön-e?

Figyelt kérdés
Átlag heti egyszer átjön, de előtte mindig megkérdezi, hogy jöjjön-e, pedig tudja, hogy várom, mert meg is beszéltük, és bármikor jöhet, otthon vagyok. Volt olyan is, hogy elaludt, és azért nem jött. Mondtam, hogy könyörögni nem fogok. Ma este, mikor kérdezte, jöjjön-e? azt mondtam , ha ezt kérdezni kell, inkább ne jöjjön. Olyan mintha nyűg lenne, hogy átjöjjön. Magamból kiindulva, hat lóval sem lehetne visszatartani, hogy talizzunk, de ő miért ilyen?
2013. jún. 23. 22:36
 1/5 A kérdező kommentje:
hát ez a kérdés rossz helyre ment
2013. jún. 23. 22:39
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem félre értetted.

Én is mindig mondtam a barátomnak, hogy jöjjön sétálni, pedig minden nap találkoztunk. Fél évig, ha mentem hozzájuk, rákérdeztem, hogy akkor menjek-e, aztán annyira megszoktam, hogy akkor megyek amikor akarok, ma ár csak bejelentem, és megyek.

Egyáltalán nem nyűg neki szerintem, hogy megy hozzád, egyszerűen megerősítésre vár. :)

2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél, hogy zavar téged... :)
2013. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most akkor az a problémád, hogy illedelmesen megkérdezi, mehet-e? több gondod az életben ne legyen...
2013. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor csak én értem félre, és én spilázom túl, de ez nekem tényleg olyan, mintha ő tenne szívességet, hogy átjön, pedig mindig jól érzi magát, na mindegy, köszi a válaszokat, kicsit az én fejemben kell rendet tenni ezek szerint
2013. jún. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!