Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet jelenteni a Jehovist...

Fel lehet jelenteni a Jehovistákat amiért állandóan házalnak és istentelen időpontokban becsöngetnek?

Figyelt kérdés
9 előtt mégtelefonálni sem szoktunk, nem hogy becsöngetni, már nagyon elegem van
2014. dec. 1. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az eddigi válaszolók nem buták.

Csak nem egyetlen tapasztalatuk van, hanem többszöri, és valószínűleg földrajzilag sem egy helyről írták ide a válaszaikat. Én debreceni vagyok, és bizony az itteni Jehova-tanúit nem lehetséges sem szép szóval, sem kérleléssel, sem dühödt fenyegetéssel eltanácsolni a környékünkről. Jönnek is majd nemsokára, ahogyan közelegnek a karácsonyi ünnepek.... :(

2014. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már háromszor kedvesen szóltam nekik hogy legyenek szívesen ide ne jöjjenek a szórólapjaikkal, mert már van vallásunk, ennek ellenére járnak.
2014. dec. 1. 17:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt nekik, hogy sátánista vagy, többet nem mennek. :D
2014. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ragassz ki az ablakba dávid-csillagot, a postaládára meg nyalj fel egy Jerusalem Post matricát.
2014. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Én kecskeméti vagyok, múltkor találkoztam velük a lépcsőház előtt épp jöttek volna ők is be, már kérdezték is, hogy elfogadom-e a kiadványaikat meg ilyenek. Megköszöntem és mondtam, hogy református vagyok és nincs rá szükségem. Mondták, hogy rendben és megkérdezték hanyas szám alatt lakok, mert akkor oda már nem is csengetnek be. Tök normálisak voltak, hozzám azóta se jött senki pedig ugyanezeket már nem egyszer láttam itt.


Egyébként nem lehet őket ezért feljelenteni. Ez max. bosszantó, de nem zaklatás. A zaklatás egészen más, nézd meg a törvényben, akkor nem teszel majd fel ilyen hülye kérdéseket.

2014. dec. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!