Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti családotokban mennyire elfogadott a meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Szülő gyerek ill. testvér kapcsolatra gondolok.

2015. ápr. 28. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem nem láttak meztelenül a szüleim kb. 8 éve.

Anyum viszont bármikor, lelkiismeret-furdalás nélkül átöltözik előttem. :D

15/L

2015. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bátyámmal ez előfordul, nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt, de szülők előtt már nem mutatkozunk úgy. 16/L
2015. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Háááát senki nem helikopterezett a lakás közepén, de meztelen napozás, kánikulában meztelen punnyadás, vagy átrohanni a lakáson a fürdőből nem volt meglepő sosem.
2015. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-an vagyunk nők,(húgom, anyám meg én) így nem gáz, ha meztelenül jövünk-megyünk a fürdőbe, vagy egymás előtt átöltözünk, de szánt szándékkal nem nyomjuk a pucér seggünket a másik arcába, vagy hogy is fogalmazzak :D
2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
totál,sosem voltam szégyenlős és a többiek sem. nagyimék már nem ilyen "lazák".
2015. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hugommal néha szoktunk, de nem direkt (pl reggel ébredés után, v fürdéskor, fürdés után), de szüleim előtt ink nem.

26/f

2015. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nálunk nem tabu,mivel meztelen alszunk és reggel zuhizni így megyünk látjuk egymást.Nyáron is meztelen napozunk,most már öcsém is. Ő 16 éves én 19 F
2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semennyire, leszámítva hogy én és a bátyám (fiú vagyok) még fürödtünk úgy, hogy a másik bent volt, fogat mosott, de közben beszélgettünk és ment a klubdélután. Emiatt ránk is szóltak, hogy ne foglaljuk be a fürdőszobát.

8-9 éves koromig még a húgom is néha bejött, én meg arra kezdtem gondolni, hogy ez "sérti a jogaimat". Kisebbként meg tök mindegy volt, amikor még fürdettek.

2015. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire!
2015. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk, családon belül bárki (apa, anya, fiú testvér és lány testvér) öltözködéskor, vetkőzéskor, fürdéskor, ébredéskor, lefekvéskor láthatja a másikat. Észre sem vesszük egymást, az lenne a furcsa és feltűnő, ha valaki takargatná magát, vagy direkt bezárkózna.
2015. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!