Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 20 és férfi vagyok.

A problémám az, hogy nem tudok elélvezni.

Egy érintéstől, csóktól erekcióm lesz, de amikor behatolok egy nőbe, lelankadok.

Eddig még sosem sikerült elélveznem, csak petting során, de az is csak idővel ment, pontosan 10. alkalomra (igaz, utána már mindig).

Elég stresszes életet élek egyébként, gondolom ez lehet az oka ennek.

Ki mit javasolna?

(Egyébként eddig 2 alkalommal szexeltem.)


2015. máj. 28. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Jut eszembe, a méretemmel sem vagyok elégedett, régen le sem mertem vetkőzni egy nő előtt, inkább visszautasítottam, pedig rengetegen próbálkoztak.

De mindig bennem volt ez, hogy úgyis kinevetve.

Merev állapotban 13 cm hosszú.

2015. máj. 28. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal lazábban kellene kezelned a dolgot, ne stresszelj rá
2015. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyből elkókad ha beteszed?
2015. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Menj el egy szexuálpszichológushoz, hátha segít.

Az enyém is 13 cm, sőt még rengeteg férfinak mivel ez kb. az átlagos méret. Ez ne zavarjon!

2015. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13cm? annál még kisebb sem rossz, ezen ne parázz.Milyen nőkkel csináltad? Honnan ismerted őket?
2015. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!