Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, lefeküdnétek a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek a kedvenc színészetekkel/énekesetekkel?

Figyelt kérdés

külsőleg értem h kedvenc. ha pl egy koncert után, forgatás helyszínén vagy buliban összeakadnátok és oda kerülne a sor, belemennétek?

persze nem ismeritek egymást és nem is találkoztok többé



2015. máj. 24. 02:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ..

Ha kapcsolatban lennék, akkor nagyvalószínűséggel nem. Jelen helyzetben azért meggondolnám. Ha mondjuk buliban találkoznék vele, akkor lehet, hogy részeg és bunkó lenne, akkor inkább kihagynám... de ha normális és kedves lenne, akkor akár arról is lehet szó, hogy lefeküdjünk

2015. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Bözsi nénivel feküdnék le, kikormolnám.
2015. máj. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kedvenc színészem/énekesem nem a külsejéért szeretem, hanem a tehetségéért. Igaz, régebben sokat fantáziáltam, de amióta kapcsolatban vagyok, leszoktam róla. Ha a valóságban adódna ilyen helyzet, egy flörtnél már visszahúzna a méltóságom.
2015. máj. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

A filmbeli alakítása tetszik, de mivel, mint embert nem ismerem, a külső meg csak látszat, nem ringatom magam hiú ábrándokba magam, ezzel tisztában vagyok és így nem. Jó nézni és tetszik, de csak ennyi. Ha valakivel le is feküdnék az a párom.

N

2015. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Ha lehetosegem lenne eltolteni vele egy ejszakat semmit sem hagynek ki. :D
2015. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Uuu igen:D
2015. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs az aki erre nemet mondana
2015. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem!Attól,hogy szeretem,amit csinál (ha énekesre gondolok),tehát tetszik a zenéje az még nem azt jelenti,hogy dugnék is vele.
2015. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Oh hogy mennyi megfontolt es erkolcsos ember van itt...jo latni.:)


Igen, lefekudnek vele, ha eloben a szemelyisege is tetszene. (Ha bunko, vagy eppen tutyimutyi, valoszinu elmenne a kedvem.)

2015. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%
na kijött már belöletek lányaim a kibasott retek kurv a vér
2015. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!