Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha a lányotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a lányotok lekapná a kedvenc zenekarának frontembere?

Figyelt kérdés

A magyar punkrock zenekar koncertjén voltunk, a barátnőm felhívták a színpadra az egyik dalhoz és a frontember lekapta a dal végén... Barátnőm elnézést kért miatta, szerinte csak a műsor része volt de nem tudom mihez kezdjek. Ti mit tennétek a helyemben?

20/F


2015. máj. 23. 19:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem a lányotok, hanem a barátnőtök.. :D Nem mindegy. :D
2015. máj. 23. 19:29
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát attól függ. A Rammstein tagok meg is dughatnák az asszonyt.
2015. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
nemvágom. szerintem ott helyben pofánütném a frontembert és szakítanék a csajjal
2015. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Aha és az öltözőbe nem vitte el a zenekar egy kicsit "beszélgetni"?

Naiv vagy barátom...

2015. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Kidobnám, mint macskát szarni.
2015. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:
Attól függ,higy hagyta-e magát,vagy sem.
2015. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én fel se engedtem volna, de ezután tuti kivágnám. Unokatesóm is zenekar frontembere, egy csomó ribi tinilányt megtolt már, néhánynak pasija is volt....
2015. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem két kérdés jutott eszembe.

1. Kit érdekel, higy valami gagyi együttes tagja. Ez akkor már feljogosítja, hogy másik csaját smárolja le?

2. Kérdező. Ha történetesen te mentél volna fel és smároltad volna le a frontembert nagy nyilvánosság előtt, aki nő lenne, a csajod mit szólt volna?

2015. máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megmondom én ezt a másik (azaz lány) szemszögből is. Ha barátom van, ha nincs, akkor sem smárolok pasikkal csak úgy. "Elnézést, a párkapcsolatunk része, hogy megcsallak..." Ja, mégsem.

Egy tisztességes lányt nem lehet csak úgy lekapni, ezt kikérem magamnak. Nem az a megoldás, hogy ne engedjük fel a színpadra, meg kössünk rá pórázt és rántsuk vissza, ha fiúk 2 méteres körzetébe ér. Én a helyedben elgondolkoznék, hogy mennyire veszi komolyan azt, ami kettőtök között van, meg úgy saját magát...

2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az is köztudott tény, hogy ilyen koncertekre a legnagyobb r..cok járnak, akik azon versenyeznek, hogy hány ilyen senkiházi "zenész" baxta neg őket.
2015. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!