Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan LÁNY, aki látja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan LÁNY, aki látja, hogy a szürke ötven árnyalata egy f. ság, és nem tocsog a bugyija, ha Grey-re ésönmagára gondol? :D

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 18:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A könyv és a film is egy szenny, de valamilyen szinten szórakoztatott :D Mindet olvastam és a filmet is láttam... Pénzt nem érdemes adni rá
2015. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
88%

Én sajnos mind a három könyvet elolvastam. Nem kellett volna. Annyira nevetséges!

Hozzátenném még a film közepén bealudtam. Erről ennyit.

2015. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%

Én voltam olyan bátor és a könyvet is, és a filmet is olvastam. Az nem lepett meg, hogy a filmadoptáció egy borzadály, mert többnyire erre kell felkészülni, de amikor a 120 percből 3-4 perc azzal telik, hogy a csaj a a ceruzát rágja, mert a pasitól van, és egyéb végtelenül elhúzott semmiségekről szól a film, akkor komolyan elgondolkoztam arról, hogy ez mi?! Komolyan azt hittem, hogy az Alkonyattól rosszabb filmet nem tudok újra találni, akkor jött ez. Mondjuk mit is várhattam ettől, hogy lényegében az írónő beismerte, hogy ezt koppintotta le, csak a vámpírságot "vad szexre" cseréle.

A könyv talán egy fokkal jobb, bár a fordítás vagy inkább a fogalmazás siralmas.

Szerintem azzal nincs baj, hogy sokan rajongnak valamiért/valakiért, de sajnos arról már nagyon könnyen megfelejtkeznek, hogy ez egy kitalált történet és személy.

22/L

2015. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jött be, nem értem miért istenítik, csupán jó marketinget kapott, de én még így sem adnék rá se pénzt, se több időt. (Elkezdtem olvasni. Nem kellett volna.)
2015. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező, no és miért gondolod, hogy a te véleményed az etalon?

Mielőtt elítélnél: nem, nem tocsogok mrGreytől. A könyv irodalmilag valóban igénytelen, de nem is ezzel a céllal lett megírva. Ha kiváló jellemábrázolást akarok, Dosztojevszkijt olvasok, ha meg bdsm jellegű szexről akarok olvasni, akkor azt amit találok a témában. Ez is ilyen könyv, hát elolvastam.

Nem egy nagy ász, de nem értem miért kell lehúzni. Mint itt az egyik hozzászóló: "sajnos elolvastam mindhárom részét." Nos, ha annyira rossz, nem tűnt fel egy fél könyv, esetleg az első kötet elolvasása után?

És miért baj, ha Ana a belső istennőjével társalog? Neked nem tetszik, de sok nő csinál ilyet. Ez van.


Én szub nő vagyok, és gyengének, nyálasnak találtam a sztorit. De olyan kevés könyv van ilyen témában, hogy örülök, hogy elolvastam. Nem szégyellem magam miatta. Egyébként én is megírom a tapasztalataimat, de csak az asztalfióknak. Ha az írónő úgy döntött, kiadja a szexuális fantáziáit könyv formában és ez sikeres lett, hát legyen úgy. Nem értem, miért kell rajta annyit túráztatni magatokat.

2015. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg egy nagyon rossz film :D 20 percet néztem meg belőle. De elég is volt :D
2015. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Rühellem azt a filmet. Meg sem néztem, a könyvet sem olvastam. De annyira nagy szám mostanság, közben meg ha egy lány találkozna egy olyan férfival, mint Mr. Grey, sírva rohanna el.
2015. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
En pl megneztem filben de nagyon nem tetszett szerintem egy nagy kalap xar 14L
2015. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Van még egy.:D

Még fiú ismerőseim is mondják hogy nekik tetszett a film(persze,feltételezhetően a szex jelenetek miatt),de rémes az a film és könyv.

A könyv első részét kb a feléig bírtam olvasni,a filmet megnéztem(fogalmam sincs miért gondoltam hátha legalább az jó lett).

Anastasia naív,buta már alapból is hogy ebbe belemegy...

Christian beképzelt,el van szállva,bunkó,Anastasia-val sem beszél tisztelettel(pl Anastasia elmegy bulizni a barátaival,úristen,mekkora bűn,erre Christian "ha velem lennél,ezután egy hétig nem tudnál leülni"vagy valami ilyesmi).

A könyvben egyáltalán nem BDSM van(noha én nem vagyok művelője ennek,de sokat tájékozódtam erről,és hát nem,ez nem az),lényegében ha Anastasia aláírja a szerződést,gyakorlatilag azzal azt fogadná el hogy Grey azt csinál amit akar vele,ő nem tiltakozhat.

Na meg mintha azt akarná átadni hogy egy tényleg szürke lányt ennyire nem lehet elfelejteni,és persze a férfi attól jó,attól kell bele szeretni hogy "szexi"(állítólag annak tartják,szerintem nem),menő,gazdag.

Nem kell minden könyvnek hemzsegni a tanulságtól,lehet egy könyv simán szórakoztató,de ez nem az,engem inkább feldühített.17/L

2015. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!